Walter Samuel

Zlatan Ibrahimovič

Cristian Chivu

Julio Cruz

20' Cruz, 36' Cruz - 84' Sosa
Asistence: Ibrahimovič, Stankovič
Žluté karty: Samuel 18', Stankovic 37', Burdisso 87' - Cannavaro 40', Bogliacino 47', Garics 89', Contini 90'+1'
Nejlepší hráč: Julio Cruz

INTER (4-4-2): 12 Julio Cesar, 4 Zanetti, 2 Cordoba, 25 Samuel, 26 Chivu (6 Maxwell 46'); 7 Figo, 5 Stankovic (16 Burdisso 61'), 19 Cambiasso, 31 Cesar; 8 Ibrahimovic, 9 Cruz (29 Suazo 79'). (1 Toldo, 10 Adriano, 18 Crespo, 30 Pelé). Trenér: Roberto Mancini

Neapol (3-5-2): 1 Iezzo; 96 Contini, 28 Cannavaro, 21 Domizzi; 2 Grava (14 Garics 56'), 17 Hamsik (11 Calaio 86'), 23 Gargano, 18 Bogliacino, 19 Savini; 25 Zalayeta (9 Sosa 79'), 7 Lavezzi. (22 Gianello, 4 Montervino, 16 Cupi, 20 De Zerbi). Trenér: Edoardo Reja.

El Cuchu

Inter potvrdil formu a v 7.kole díky velmi dobrému výkonu v prvním poločase porazil dosud velmi nadějně rozjetého nováčka z Neapole. V první části hry měli nerazzurri pět velmi dobrých a sobě podobných šancí, kdy po dlouhém pasu se za obranou čtyřikrát objevil Cruz a jednou Ibrahimovič. Góly z těchto akcí padly dva a radoval se z nich Cruz.

Ve 20.minutě získal na vlastní půlce míč Cesar a založil rychlý brejk. Balón poslal Cruzovi, který si ve středu hřiště počkal na vhodný okamžik a předal štafetu dlouuhým balónem Ibrahimovičovi. Ten si na šestnáctce pohrál se třemi obránci a pod jedním z nich poslal míč do prostoru, kam si z půle nasprintoval Julio Cruz. Argentinec se přesnou střelou k tyči nemýlil a poslal Inter do vedení.

Druhý gól přišel po další bleskové akci. Stankovič z poloviny hřiště našel před pokutovým územím Cruze, ten si míč zpracoval na hrudi a v plném běhu ho napálil do sítě 2-0. Třetí gól Cruze ve čtvrtém ligovém zápase.

Po přestávce Inter zvlonil a půl hodiny se nedostal do žádné šance. Neapol ale poctivě bránil a nic ji nedovoloval. Hosté snížili až pár minut před koncem. Na centr si naskočil střídající Sosa, Maxwell u něj nebyl na těsno, a ten tak mohl přesně hlavičkovat ke vzdálenější tyči. Zaváhal i Julio Cesar, který na centr nejprve vyběhl, pak si to rozmyslel a nestačil se vrátit na správné místo do brány.