Doma:   43.899
Venku:  27.928
Dom.max: 47.230
Ven.max: 51.150

10' Jimenez, 45' Cruz
Nejlepší hráč: Jimenez

INTER (4-4-2): 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 25 Samuel, 26 Chivu; 4 Zanetti, 15 Dacourt (6 Maxwell 22'), 19 Cambiasso; 11 Jimenez (23 Materazzi 82'); 8 Ibrahimovic, 9 Cruz (29 Suazo 73'). (22 Orlandoni, 16 Burdisso, 30 Pelé, 18 Crespo). Trenér: Roberto Mancini

Fiorentina (4-3-3): 1 Frey; 21 Ujfalusi, 5 Gamberini, 6 Potenza, 23 Pasqual; 22 Kuzmanovic (20 Jorgensen 46'), 11 Liverani (24 Santana 59'), 4 Donadel; 7 Semioli, 29 Pazzini (32 Vieri 46'), 10 Mutu. (12 Lupatelli, 3 Dainelli, 9 Osvaldo, 19 Gobbi). Trenér: Cesare Prandelli

Obhájce titulu je na cestě za dalším scudettem. Po velmi dobrém výkonu vyhrál Inter na půdě kvalitního týmu - Fiorentiny. O výhru 2-0 se góly postaral Julio Cruz a Luis Jimenez, který potvrdil vzrůstající formu. Na obě branky nahrál Zlatan Ibrahimovič, který v anketě Zlatý míč časopisu France Football skončil na sedmé příčce.

Přestože tým nadále trápí zranění důležitých hráčů, na výsledcích to vidět není. Momentálně neměl Mancini z tohoto důvodu k dispozi čtveřici hráčů - Figo, Cesar, Vieira a Toldo. Obrana nastoupila již v tradičním složení. Na Materazziho místě se prozatím zabydlel Samuel. Marco si zahrál znovu jen posledních pár minut a po uzdravení si pomalu zvyká na zápasový rytmus. Na levé straně obrany byl Cristian Chivu, který z tohoto postu vystrnadil Maxwella. Brazilec přišel na trávník již ve 22.minutě, protože se zranil Dacourt.

V záloze nezbylo místo na Dejana Stankoviče a tak je možné, že i tento srbský hráč je zraněný. V útoku byl vedle Ibry stejně produktivní Julio Cruz. David Suazo si zahrál posledních dvacet minut.

První náznak šance měly fialky díky Kuzmanovicovi. Hlavičkoval nad. Inter poprvé zahrozil v 10.minutě a hned z toho byl gól. Zlatan Ibrahimovič poslal skvěle míč za obranu, tam si doběhl Jimenez a druhým gólem v tomto týdnu otevřel skóre - 0-1. Domácí oplatili dvěma nebezpečnými střelami. Při obou musel Julio Cesar na zem. V prvním případě míč z hlavičky chytil, v druhém vyrážel Pazziniho střelu na roh. Za Inter to zkusil sám Ibrahimovič. Střelu mu Frey vyrazil. Neuspěl dělovkou ani Maxwell. Ještě před přestávkou si stihl Cruz narazit s Ibrou a placírkou obstřelit Freye - 0-2. Byl to jeho sedmý ligový gól a v tabulce střelců tak dohnal svého švédského spoluhráče.

Po přestávce se po přihrávce Cruze dostal do vynikající šance Ibrahimovič. Měl hned tři pokusy sice z úhlu ale ze vzdálenosti tak 5-6 metrů. Ani jednou neuspěl. Frey první ránu vyrazil jednou rukou, při druhé dělovce už zasahoval oběma rukama a při třetí práci neměl. Ibra zamířil nad. Chvíli na to se dostal do další šance a znovu neuspěl. Dělovku z 15 metrů mu bývalý gólman Interu vyrazil. Na druhé straně neuspěl ani jeho současný spoluhráč a zároveň i bývalý spoluhráč z Interu Christian Vieri. Hlavičkoval mimo. Inter zahrozil Suazem. Ten však z úhlu přihrávkou nikoho nenašel. Obrovskou šanci chytil v nastavení Semiolimu Julio Cesar. Jeho pokus z bezprostřední blízkosti zázračně vykopl.