Nejlepší hráč: Esteban Cambiasso

INTER (4-3-3) : 1 Toldo; 13 Maicon, 2 Cordoba, 26 Chivu, 4 Zanetti; 5 Stankovic, 19 Cambiasso (16 Burdisso 83'), 20 Muntari; 10 Adriano (9 Cruz 82'), 8 Ibrahimovic, 33 Mancini (77 Quaresma 63'). (12 Julio Cesar, 23 Materazzi, 39 Santon, 45 Balotelli) Trenér: José Mourinho

Anorthosis Famagusta (4-2-3-1) :: 1 Beqaj; 22 Ocokoljic; 4 Katsavakis, 24 Constantinou, 12 Leiwakabessy; 6 Dobrasinovic (11 Frousos 88'), 33 Dellas; 27 Bardon (16 Tsitaishvili 76'), 17 Savio, 20 Laban; 9 Sosin (19 Taher 46'). (30 Nagy, 21 Panagi, 23 Samaras, 67 Theodotou). Trenér: Temuri Ketsbaia.

Adri

Začátek výborný a pak už jenom trápení. Inter sice zaslouženě zvítězil, ale diváky rozhodně nepotěšil. Hubená výhra 1-0 nad kyperskou Famagustou mluví za vše. Hráči nerazzurri sice měli otěže zápasu pod kontrolou, hlavně ale v druhém poločasu diváci nic neviděli a zývali nudou. V tabulce je Inter první a po dalším zápasu by již mohl postupovat do osmifinále.

V sestavě musel kapitán Javier Zanetti znovu vypomáhat na postu levého beka. Utkání nedohrál Esteban Cambiasso, kterého začal bolet sval a tak si raději řekl v 83.minutě o střídání. Quaresma tentokrát začínal mezi náhradníky. Do brány se postavil veterán Francesco Toldo, Julio Cesar dostal možnost si vydechnout.

V prvním náznaku šance se ocitl po centru z rohu Maicon, balón však zasáhl před gólmanem ramenem. V síti neskončil. Hostující tým zahrozil Dellasem, který napálil míč z více jak třiceti metrů a Julio Cesar musel zasahovat. Po chytrém centru z poloviny si za obranu soupeře zaběhla hned dvojice hráčů. Ibrahimovič dal při zpracování přednost Mancinimu, který však trestuhodně selhal a ze šance nic nebylo. Stankovič pálil nad. Muntari v dobré pozici hradbu těl neprostřelil a Stankovič na centr Ibrahimoviče jen těsně sám před gólmanem nedosáhl. Adriano po přiťuknutí Cambiassa pálil z kroku těsně vedle. Gól přišel až ve 44.minutě. Ibrhaimovič si všiml na druhé straně nabíhajícího Maicona. Ten si obhodil obránce Famagusty a levačkou poslal centru do míst, kde byl připravený Adriano. Brazilec hlavou přesně zakončil - 1-0.

Hned po přestávce mohl nováček Ligy mistrů vyrovnat. Constantinou však hlavičkoval těsně vedle. Na druhé straně to zkoušel hlavou Muntari, těsně nad. Do sólového úniku se dostal Ibrahimovič. Zakončil jej však střelou vedle brány. Další střelu, tentokrát z 25 metrů mu Beqaj chytil. Cruzova přízemní střela šla těsně vedle a Quaresma ve vyložené šanci nedokázal zpracovat přihrávku od Ibry. I proto Inter další gól nepřidal.