Javier Zanetti

Adriano

Adriano a Ibra

Cordoba a Maicon

13' Maicon - 62' Pizarro
Nejlepší hráč: Maicon

INTER (4-3-3) : 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 23 Materazzi (16 Burdisso 20'), 4 Zanetti; 5 Stankovic (77 Quaresma 72'), 19 Cambiasso, 20 Muntari; 45 Balotelli, 8 Ibrahimovic, 10 Adriano (9 Cruz 78'). (1 Toldo, 14 Vieira, 33 Mancini, 36 Bolzoni) Trenér: José Mourinho

Werder (4-3-1-2) : 1 Wiese; 15 Prödl (8 Fritz 86'), 29 Mertesacker, 4 Naldo, 3 Pasanen; 22 Frings, 6 Baumann, 11 Özil (20 Jensen 82'); 10 Diego; 9 Rosenberg (14 Hunt 77'), 24 Pizarro. (33 Vander, 2 Boenisch, 7 Vranjes, 18 Sanogo). Trenér: Thomas Schaaf.

Maicon

Inter ve druhém vystoupení v základní skupině Ligy mistrů poprvé ztratil body. Po výhře v Aténách nad Panathinaikosem, přišla remíza s Werderem Brémy. Německý tým získal bod na San Siru. Inter byl po celý zápas lepší a přesto nechybělo málo a prohrál. Hrálo se hodně ofenzivně, nerazzurri však své šance proměnit nedokázali. Inter byl lepší hlavně na začátku utkání a pak ke konci. V nastaveném času naštěstí nedokázal Pizarro dopravit odražený míč do odkryté brány. V čele tabulky je s Interem překvapivě i kyperská Famagusta, která dokázala porazit Panathinaikos.

Mourinho překvapil ofenzivní sestavou. Na hřišti se od začátku sešli hned tři útočníci - Adriano, Ibra a Balotelli. Diváci na stadionu se rozhodně nenudili. Přesto svůj tým po závěrečném hvizdu rozhodčího odměnili pískotem. Remíza 1-1 byla málo. V základní jedenáctce byl po pauze Muntari. Ghanský záložník si v lize nyní třikrát kvůli trestu nezahrál, takže byl za tento start určitě rád. Svoji premiéru v Lize mistrů si odbyl Mario Balotelli. Zanetti hrál překvapivě levého beka.

Z úvodního náporu vytěžil Inter jedinou branku. Ve 13.minutě se snažil přihrát Maiconovi Adriano. Míč ale zastavil rukou jeden z obránců, zatímco však Adri u rozhodčího reklamoval nedovolený přestupek, balón se odrazil od dalšího hráče Brém a skončil u Maicona, který s přehledem přehodil vybíhajícího gólmana Wieseho - 1-0.

V 62.minutě přišel centr, na jehož konci byl osamocený Claudio Pizarro, který míč doklepl do sítě - 1-1. V 88.minutě, kdy Inter předváděl jednu útočnou akci za druhou, nastřelil Maicon po krásném uvolnění povedenou střelou tyč. V poslední, již zmiňované šanci, naštěstí selhal Pizarro.