Ricardo Quaresma

Julio Cruz

Zlatan Ibrahimovič

Andrade Maxwell

58' Burdisso - 47' Bianchi
Nejlepší hráč: Nicolas Burdisso

INTER (4-3-1-2): 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 16 Burdisso, 39 Santon; 4 J.Zanetti, 19 Cambiasso, 6 Maxwell (77 Quaresma 46'); 5 Stankovic (7 Figo 43'); 9 Cruz (18 Crespo 70'), 8 Ibrahimovic. (1 Toldo, 11 Jimenez, 24 Rivas, 33 Mancini). Trenér: José Mourinho

Torino (4-4-2): 1 Sereni; 16 Rivalta (32 Colombo 35'), 22 Di Loreto, 15 Dellafiore, 6 Ogbonna; 23 Abate (33 Rubin 80'), 4 Dzemaili, 27 P.Zanetti, 19 Diana; 90 Bianchi (30 Stellone 67'), 10 Rosina. (99 Calderoni, 5 Corini, 8 Barone, 11 Amoruso). Trenér: Walter Novellino

Inter nedokázal z tlaku vytěžit více jak jeden gól a tak s FC Turín ve 22.kole pouze remizoval 1-1. Ztráta bodů mrzí hlavně kvůli tomu, že Juventus podruhé za sebou prohrál a náskok v tabulce se tak mohl zvýšit. Nyní je za Interem druhý AC Milán a ztrácí šest bodů. Inter měl v utkání dost smůly. Hosté se dostali do vedení po jedné z mála útočných akcí. Vyrovnat se podařilo po rohu hlavou Burdissovi. Nerazzurri v závěru dvakrát nastřelili tyč, rozhodující gól však nepřidali.

Mourinho se po trestu vrátil zpátky na lavičku, Muntariho šel naopak za červenou kartu teprve pykat a Adriano si odseděl disciplinární trest na tribuně teprve podruhé. Zranění nebo nemoc zastavili ve hře Materazziho, Vieiru, Samuela a Chivua. V sestavě stále zůstává 18tiletý mladíček Santon. Maxwell hrál v záloze, po přestávce ho nahradil Quaresma. Na konci první půle se zranil Stankovič, nahradil ho Figo. Vedle Ibry, který hrál stý zápas za Inter, byl od začátku Cruz, posledních dvacet minut Crespo.

V prvním poločasu byl nejvíce vidět Julio Cruz. Z dálky mířil střelou nad, pak po rohu zamířil sice přesně, ale díky výtečnému zákroku brankáře Sereniho se z branky radovat nemohl. Inter byl vlastně po celý zápas nejvíc nebezpečný z rohových kopů. Další šance ale do přestávky nebyly.

Druhý poločas byl mnohem zajímavější. Pro Inter však začal nešťastně. Po centru z pravé strany se z hodně těžké pozice nádherně hlavou trefil Bianchi. Přestože mířil na střed, Julio Cesar prudkou hlavičku vyrazit nedokázal - 0-1. První velkou šanci měl Cordoba. Sereni ale znovu hlavičkový pokus dokázal zneškodnit. Pak se měla pískat penalta. Jeden z obránců Turína si evidentně v pokutovém území zpracoval míč rukou, přesto sudí nezapískal. Vyrovnání přišlo po rohovém kopu. Figo odcentroval na střed vápna, kde byl nejvyšší Burdisso. Sereni k němu přispěchal pozdě, takže argentinský stoper mířil do poloprázdné brány - 1-1.

Do ofenzivy se zapojil i Maicon. Z dálky pálil těsně vedle. Po dalším rohu přišel závar. Ibra nedokázal propálit protihráče, odražený míč vrátil do ohně Cambiasso, Crespo však selhal a v dobré pozici přestřelil. A další roh. Burdisso byl blízko druhému gólu. Jeho hlavičku vyrazil gólman na tyč! Po přímém kopu hlavičkoval do tyče i Ibrahimovič! Cambiasso nedokázal z metru předhodit gólmana, kterého pak nakopl jeho spoluhráč a tak sudí písknul faul. Stoprocentní šanci v závěru spálil Quaresma. Po ideální přihrávce nepochopitelně pálil totálně vedle.