1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
4.kolo 22/09/10 20:45 CET - Stadio Giuseppe Meazza, Milán
Doma:   61.554
Venku:  27.865
Dom.max: 62.014
Ven.max: 28.439

27' Milito, 50' Eto'o p., 63' Eto'o p., 86' Milito
Nejlepší hráč: Samuel Eto'o

INTER (4-2-3-1): 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel (2 Cordoba 32'), 26 Chivu; 5 Stankovic, 19 Cambiasso; 27 Pandev, 10 Sneijder (29 Coutinho 79'), 9 Eto'o (11 Muntari 68'); 22 Milito. (12 Castellazzi, 17 Mariga, 23 Materazzi, 88 Biabiany). Trenér: Rafael Benitez.

Bari (4-4-2): 1 Gillet; 13 Pulzetti, 5 A.Masiello, 33 Rossi, 21 Parisi; 90 Alvarez (91 D'Alessandro 62'), 4 Almiron, 8 Donati, 11 Ghezzal (9 Castillo 62'); 10 Barreto, 20 Kutuzov (7 Rivas 51'). (25 Padelli, 6 Rinaldi, 18 Caputo, 19 Crimi). Trenér: Giampiero Ventura.

Inter je po čtyřech kolech první!

Do sestavy se vrátil Sneijder, který kvůli lehčímu zranění raději vynechal víkendový duel s Palermem.

Javier Zanetti nehrál kvůli bolestem břicha, ke kterým přišel v minulém zápase. V sestavě ho nahradil Stankovič.

Kapitánem byl Dejan Stankovič, který si hned v 18.minutě za protesty vysloužil u rozhodčího žlutou kartu.

Hned v 19.sekundě zápasu nastřelil Almiron tyč a byl tak blízko toho, aby Bari dostal do vedení.

Diego Milito a Samuel Eto'o vstřelili shodně dvě branky. Eto'o jich má již na kontě pět a je v čele tabulky střelců Serie A. Druhý je Pellissier z Chieva se čtyřmi zásahy.

Obě branky vstřelil Eto'o z penalt. První byla správně nařízena po ruce, druhá byla sporná. Lúcio asi faul Rivase přifilmoval.

Diego Milito se konečně trefil. Argentinský střelec byl do teď totálně z formy. V zápase se nejprve trefil zblízka hlavou a v závěru proměnil samostatný brejk, když prostřelil gólmana.

ve 32.minutě musel asi kvůli pravého kolene odstoupit stoper Walter Samuel. Nahradil ho Cordoba.

Loni skončil zápas v Miláně 1-1. Jediný gól vstřelil Eto'o. Z penalty...

Pokračuje série neporazitelnosti. Inter neprohrál 48. soutěžní zápas v řadě.

Inter v tomto ročníku Serie A nedostal ve druhých poločasech ještě ani jednu branku.

Před tímto zápasem bylo Bari jedním ze tří týmů, proti kterému ještě nebyla nařízena penalta...

Fotogalerie Serie A, 4.kolo -> Inter - Bari - zobraz všechny fotky

Eto'o a Sneijder

Samuel Eto'o

Inter Milán zvítězil před vlastními fanoušky vysoko 4:0 a vyhoupl se do čela ligové tabulky. Dvě branky zaznamenal z pokutových kopu Samuel Eto’o a další dva zásahy přidal ze hry Argentinec Diego Milito.

Utkání sotva začalo a Bari mohlo jít během dvaceti sekund do překvapivého vedení. Almironovu dělovku zastavila až branková konstrukce. Pak už ale začal úřadovat Inter. Diego Milito si udělal prostor ke střele, jenže přestřelil. Ve 27. minutě už se argentinský střelec nemýlil, Eto’o odvedl skvělou práci a pak poslal míč přesně na hlavu Milita - 1:0 pro Inter Milán.

Pro tohoto kanonýra to byla vůbec první branka v letošní sezoně. Trenér Rafael Benítez měl i nepříjemné starosti, během zápasu se mu totiž zranil stoper Samuel a do hry musel rovněž zkušený Ivan Cordoba. V prvním poločase už se nic dalšího nestalo a Inter odcházel do šaten za vedoucího stavu 1:0.

Inter přidal důležitou uklidňující druhou branku krátce po změně stran. Masiello totiž zahrál uvnitř vlastního pokutového území rukou a sudí nemohl udělat nic jiného, než odpískat penaltu. Z hranice desítky se trefil Kamerunec Eto’o a Inter vedl 2:0. Nepříliš povedený vstup do zápasu prožil střídající Rivas, ten se připletl do druhého penaltového momentu a Samuel Eto’o byl znovu v proměňování úspěšný - 3:0. Zkorigovat mohl Parisi, jeho dělovku z úctyhodné vzdálenosti Cesar vyrazil.

Zápas už byl prakticky rozhodnout. Diváci na stadionu Giuseppe Meazzy se však dočkali ještě jedné branky. Čtyři minut před koncem se dostal do samostatného průniku Diego Milito a brankáři nedal šanci - 4:0. Inter vyhrál jednoznačným rozdílem a posunul se do čela ligy.