1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
37.kolo 15/05/11 20:45 CET - Stadio Diego Armando Maradona, Neapol
Doma:   59.747
Venku:  31.821
Dom.max: 80.018
Ven.max: 80.018

46' Zuniga - 15' Eto'o
Nejlepší hráč: Samuel Eto'o

INTER (4-3-1-2): Julio Cesar; 13 Maicon, 15 Ranocchia (77' 25 Samuel), 23 Materazzi, 55 Nagatomo; 4 Zanetti, 19 Cambiasso (75' 17 Mariga), 14 Kharja; 28 Thiago Motta; 22 Milito, 9 Eto'o (60' 7 Pazzini). (12 Castellazzi, 26 Chivu, 27 Pandev, 29 Coutinho) Trenér: Leonardo

Neapol (4-4-2): 26 De Sanctis; 14 Campagnaro, 28 Cannavaro, 6 Aronica; 11 Maggio, 23 Gargano, 5 Pazienza, 8 Dossena (83' 3 Vitale); 18 Zuniga (70' 21 Yebda), 17 Hamsik (78' 77 Sosa); 22 Lavezzi. (1 Iezzo, 4 Ruiz, 13 Santacroce, 99 Lucarelli). Trenér: Walter Mazzarri.

Inter má jistotu druhého místa a přímého postupu do Ligy mistrů.

Neapol se dopředu spokojila s třetím místem a v druhém poločasu se zápas za remízového stavu 1-1 jen povinně dohrával.

Walter Samuel se po dlouhodobém zranění vrátil na trávník a odehrál posledních 15 minut.

Fotogalerie Serie A, 37.kolo -> Neapol - Inter - zobraz všechny fotky

Eto'o a Sneijder

Samuel Eto'o

Neapol v dohrávce předposledního kola italské Serie A remizovala s Interem 1:1, po prvním místě AC je tedy nyní jasné i obsazení dalších dvou míst. Inter skončí druhý, Neapol třetí, oba celky si tak v příští sezoně zahrají Ligu mistrů. Skóre otevřel hostující Eto'o, ještě do poločasu ovšem vyrovnal Zuniga a skóre 1:1 se už nezměnilo.

První příležitost utkání měl v deváté minutě Samuel Eto'o, jeho chvíle však teprve měla přijít. O minutu později nebezpečně pálil na druhé straně Lavezzi, avšak Julio Cesar byl na místě. V patnácté minutě šli hosté z Milána do vedení, Nagatomo našel autovým vhazováním Milita, ten přiklepl míč Eto'ovi, jehož střela z dvaceti metrů zapadla přesně k pravé tyči branky De Sanctise.

V jednadvacáté minutě mohl odpovědět Zuniga, po skvělé přihrávce Hamšíka však minul. Hezkou dalekonosnou střelu vyslal na branku Interu Walter Gargano, Cesar s vypětím všech sil vyrazil balón na roh. Po půlhodině hry se do obrovské příležitosti dostal Ezequiel Lavezzi, v rozhodující chvíli ho však vychytal skvělý Julio Cesar. Neapol se tlačila za vyrovnání, další Zunigova rána skončila jen těsně vedle hostující brány.

Ve čtyřicáté třetí minutě měl Inter obrovskou šanci na vyrovnání, Maicon zakombinoval s Militem a křížnou střelou trefil tyč! V první minutě nastavení první půle již domácí vyrovnali, dlouhý Campagnarův aut našel v pokutovém území Maggia, k míči se nakonec se štěstím dostal Zuniga a zblízka vyrovnal.

Druhé dějství otevřela obrovská šance Hamšíka, ten však tváří v tvář Cesarovi selhal. Do další nadějné pozice se pak dostal nejlepší hráč na hřišti Camilio Zuniga, svou druhou trefu v utkání ovšem nepřidal. A když si obrana Interu poradila i s hlavičkou Yebdy, rozešla se Neapol s Interem smírně po výsledku 1:1.