Rozhodčí: Mauro Bergonzi
Nejlepší hráč: Da Silva Lúcio

INTER (4-3-1-2): 1 Julio Cesar; 37 Faraoni, 6 Lucio, 25 Samuel, 55 Nagatomo; 4 Zanetti, 5 Stankovic (Poli 66'), 19 Cambiasso; 10 Sneijder (Pazzini 46'); 9 Forlan (Cordoba 46'), 22 Milito. (12 Castellazzi, 17 Palombo, 20 Obi, 28 Zarate). Trenér: Claudio Ranieri.

Neapol (3-4-2-1): 1 De Sanctis; 14 Campagnaro, 28 Cannavaro, 6 Aronica; 11 Maggio, 23 Gargano, 88 Inler, 18 Zuniga; 20 Dzemaili (Dossena 89'); 22 Lavezzi (Britos 82'); 7 Cavani. (83 Rosati, 2 Grava, 21 Fernandez, 29 Pandev, 16 Vargas) Trenér: Walter Mazzarri

Tragické výkony a výsledky pokračují. Inter prohrál i s Neapolí, již potřetí v sezoně.

Inter za celý zápas nedokázal trefit bránu a nekopal jediný roh.

V 79.minutě byl za faul vyloučen Aronica, Inter přesilovku využít nedokázal.

Pazzini v nastavení spálil obrovskou šanci. Sám na malém vápně zamířil hlavou těsně vedle.

Maicon je zraněný, Castaignos má distance za plivanec.

Fotogalerie Serie A, 25.kolo -> Neapol - Inter - zobraz všechny fotky

Da Silva Lúcio

Cesar a Lúcio

Lúcio a Nagatomo

Lúcio a Samuel

Wesley Sneijder odehrál stý zápas za Inter Milán.

Inter nedal gól 474 minut.

Inter nedal venku gól 489 minut.

Neapol dál sní krásný sen, po Chelsea se jí podařilo porazit také Inter Milán! Branka Lavezziho přinesla cenné body Mazzariho týmu, který byl nucen dohrávat utkání v deseti mužích.

Mizérie Interu ale pokračuje, tým trenéra Ranieriho se stále propadá a nikdo si netroufne říct, kde se až zastaví. Neapol se dnes ukázala nad síly hostí, kteří tak jedou do Milána s prázdnou.

První velkou šancí se prezentovali Dejan Stankovič na jedné straně a Inler na straně druhé. Blerim Džemaili vážně ohrozil Cesara, který ukázal kousek ze svého umění a výsledek bez gólů zůstával zachován. Brazilský brankář byl v jednom ohni, další šanci ukázat své kvality mu poskytl Lavezziho centr. Na něj si naskočil Edinson Cavani a hlavičkoval - Cesar ale byl na svém místě.

Před poločasovou přestávkou se mohl prosadit Wesley Sneijder, hájící barvy milánského týmu. Jeho akci ale Morgan De Sanctis zastavil.

Forlána se Sneijderem nahradili Cordoba s Pazzinim a Inter se začal snažit. První ale stejně zahrozila Neapol. Zunigův centr našel volného Maggia a záložník se ocitl ve výhodné pozici. Tu ale zužitkovat neuměl.

Tohoto varování Inter nedbal a tak přišel trest. Cavani si vzal v půli hřiště balon, posunul jej na Džemailiho a Švýcar ho zvládl udržet až do té nejvhodnější doby - Lavezziho signálu. Se zbytkem situace si už Argentinec poradil - 1:0 pro domácí.

Nagatomův centr našel volného Pazziniho, který se snažil srovnat. Jeho snaha ale zůstala v pouze teoretické rovině. Z ní k lepšímu výsledku mohla vést situace z konce zápasu, když mladík Faraoni lehce vyprovokoval Aronicu, který ho následně fauloval. Sudí Bergonzi neváhal poslat domácí do deseti a utkání alespoň na chvíli dostalo nový náboj.

Ani Pazzini v obrovské šanci ale nedokázal najít světlo na konci milánského tunelu. Jeho hlavička se s nejlepším umístěním nesetkala a tak mohla útočit Neapol. Zuniga ale napodobil Pazziniho a neskóroval. Neapol tak předskočila tápající AS na páté místo, Inter se propadá na sedmé.