FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM

AUTOBUSOVÝ VÝJEZD NA ZÁPASY INTERU MILÁN


Český oficiální fanklub Interu Milán Cechia Nerazzurra pořádá pravidelné autobusové výjezdy na zápasy svého oblíbeného týmu.

V říjnu 2015 je v plánu autobusový výjezd na ligový zápas Inter-Juventus, na jaře utkání s Neapolí.Fanklub pořádá hlavně autobusové výjezdy na domácí ligové zápasy do Itálie. Na výjezd může člen fanklubu, přihlásit se může každý fanoušek mezi červnem a říjnem, nebo za příplatek 450 Kč i nečlen. Pokud máte o členství nebo účast na výjezdech zájem, kontaktujte fanklub na emailu info@cechianerazzurra.com

Program výjezdu většinou vypadá takto:

Autobus odjíždí den před utkáním z Prahy - večer, nejčatěji mezi 21. - 23.hodinou. Do Milána dorazí dopoledne a je tak čas na individuální prohlídku města. Odjezd zpět je hned po utkání, návrat do Prahy druhý den ráno nebo v poledne.

Cena výjezdu na domácí zápasy je se pro nečleny pohybuje okolo 3 300 Kč.

V případě zápasu Serie A může Italský fotbalový svaz změnit výkop utkání až týden před zápasem.

Email fanklubu na poslání přihlášky: info@cechianerazzurra.com

Fotky z předchozích výjezdů


Proč jet do Milána na Inter?

- navštívíte jeden z nejhezčích stadionu světa pro více než 80 tisíc fanoušků - San Siro. Hraje zde i hlavní rival AC Milán.
- zažijete nezapomenutelnou atmosféru. Tribuna Curva Nord pro ultras je plná již hodinu před zápasem a téměř neustále zpívá chorály, kterých má v repertoáru neskutečné množství, což je například oproti anglické lize obrovský rozdíl. Pouze v Itálii jsou dovoleny bengálské ohně a vlajky. A pouze zde jsou fanoušci, kteří fotbalem žijí a hodně ho prožívají. Tzv. gaučáky, zde na tribunách nehledejte.
- na významné zápasy je vždy připravena impozantní choregrafie
- navštívíte město módy Milán se známou katedrálou Dóm.
- výjezd vám zabere jen jeden a půl dne, platí se pouze za vstupenku a dopravu, není potřeba platit za ubytování.
- výjezd pořádá oficiální fanklub, který vstupenky nakupuje bez příplatků rovnou od Interu.
- díky tomu, že na zápasy jezdíme pravidelně, dobře se známe a v autobuse tak panuje velmi přátelská a pohodová nálada, kterou narušují jen výkřiky Forza Inter! :-)