Inter porazil na ICC Real Madrid na penalty

27/07/14 -

První vystoupení hráčů Interu Milán na Guinness International Champions Cupu dopadlo dobře. Na stadionu v Berkeley porazili finalistu Ligy mistrů - Real Madrid. Španělský klub americký pohár loni vyhrál, když ve třech zápasech vždy vyhrál. Inter ho nyní porazil na penalty.

Zápas v normální hrací době skončil 1-1. Real se dostal do vedení již po 10 minutách po krásné ráně Garetha Balea. Nerazzurri vyrovnali v 68.minutě z penalty. V pokutovém území byl sražen k zemi Nemanja Vidič. Penaltu bezpečně proměnil Mauro Icardi. Inter na rozdíl od první půle, hrál v té druhé mnohem lépe a při troše štěstí mohl po 90 minutách i vyhrát.

Prodloužení se na turnaji nehraje a tak přišly ke slovu hned penalty. V každé sérii selhal vždy jeden hráč. Nejprve na straně Realu, když Carrizzo vytlačil střelu Isca na tyč (Vidič dal), pak dvakrát za sebou nedali hráči Interu - Nagatomo a M'Vila, který nastřelil tyč. Po 3.sérii tak byl stav 2-1 pro Real. Carrizzo následně chytil Illarramendiho střelu, Juan Jesus proměnil a v poslední sérii znovu selhal hráč španělského týmu Mascarell, pálil nad. O výhře rozhodl Mauro Icardi svou druhou proměněnou penaltou v zápase.

Trenér Walter Mazzarri vystřídal hned sedm hráčů. Dostalo se i na Krhina, Laxalta, Bottu, Bonazzolliho či Carriza.

Real Madrid - Inter 1:1, 2:3 na penalty

26.7.2014, Berkeley, Guinness International Champions Cup

Branky: Bale 10' - Icardi 68'

Penalty: Isco nedal, Vidic 0:1, Vazquez 1:1, Nagatomo nedal, Nacho 2:1, M'Vila tyč, Illarramendi nedal, Juan Jesus 2:2, Mascarell přestřelil, Icardi 2:3

Real Madrid: Diego Lopez (Jesus Fernandez 45') - Carvajal, Pepe (Derik 64'), Nacho, D. Llorente - Vazquez, Medran (Mascarell 64'), Illarramendi, Isco - De Tomas (Sobrino 53'), Bale (M. Llorente 46'). Trenér: Carlo Ancelotti.

Inter: Handanovic (Carrizo 63') - Ranocchia (Andreolli 63'), Vidic, Juan Jesus - D'Ambrosio, Jonathan (Bonazzoli 90'), Kuzmanovic (M'Vila 63'), Obi (Krhin 78'), Dodo` (Nagatomo 78') - Botta (Laxalt 80'), Icardi. Trenér: Walter Mazzarri.

Zdroj: inter.it