Barcelona-Inter: Hodnocení hráčů

25/10/18 - Inter po sedmi výhrách v řadě narazil. V Lize mistrů na Camp Nou neuspěl a prohrál s FC Barcelonou 0-2. Jak obstáli jednotliví hráči? Jednoznačně nejlepším hráčem byl brankář Samir Handanovič, který pochytal vše, co pochytat měl a ještě něco navíc. Při gólech neměl šanci.

D´Ambrosio aktuálně velkou formu nemá a bylo to vidět hlavně v prvním poločase. Vázla spolupráce s Candrevou. Miranda se vrátil do sestavy a předvedl velmi solidní výkon. To, že mu chybí rychlost, překvapením není. Milan Škriniar byl sice namočený u obou gólů, ale jeho sebevědomí a odvaha byla ukázková. I v těžkých chvílích se zbytečně nezbavoval míče a dokázal rozehrát.

Ještě minulý týden byl Kwadwo Asamoah jediný hráčem, na kterého bylo spolehnutí. Vyhýbaly se mu výkyvy formy, vždy odehrál nadstandard a byl prakticky bezchybný. Milánské derby se mu však nepovedlo a i včera na Barce to nebylo vůbec ono. Druhým nejlepším hráčem nerazzurri byl Matias Vecino. Uruguayec se zlepšuje každým zápasem a aktuálně má vůbec nejlepší formu, kterou za dobu svého působení v Interu kdy měl. Včera ho bylo plné hřiště, běhal dopředu, dozadu, byl prostě k nezastavení.

Velmi dobrý odehrál druhý poločas Marcelo Brozovič. Pokud má Inter uspět, bez tohoto hráče to nejde. Antonio Candreva odehrál jen první poločas a po právu byl vystřídán. Neviditelný... Borja Valero se pral se soupeřem statečně, ale není to takový hráč, který dokáže pokrýt větší číst hřiště jako Nainggolan. Navíc ani v kreativitě se mu nemůže zdaleka rovnat a tak právě z těchto důvodů neměl Inter včera šanci na úspěch. Kdyby Rafinha hrál na opačné straně, mohlo to dopadnout úplně jinak.

Perišič je v útlumu už dlouhodobě a ne jinak tomu bylo tentokrát. Icardi vepředu čekal na svou šanci, ale pořádnou přihrávku nedostal, takže bez úspěchu. Příchod Politana po přestávce Interu pomohl. Italský křídelník úspěšně napadal rozehrávku soupeře. Martinez v závěru nahradil Borju Valera, ale při své premiéře v Lize mistrů nepředvedl vůbec nic.

Taktika od trenéra Spallettiho nebyla zvolena špatně, ale hráči ji dokázali dodržovat jen určitou část času, někteří hráči jsou z formy, k vidění bylo dost zbytečných chyb a chyběl také Nainggolan.

Zdroj: sempreinter/fcintermilano.com