FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
Ausilio: Jsem pekelně naštvaný
"Pořadí mluví za vše. Neznám mnoho jiných týmů, které by byli úspěšné a přitom ztratili za tak krátkou dobu tolik bodů," řekl Piero Ausilio v rozhovoru pro SkySport. "Pak je samozřejmé, že prohrajete s Juventusem, to je další bod, který vytváří rozdíl." Sportovní ředitel Interu nešel pro ostrá slova daleko. Na svůj tým je velmi naštvaný. Inter v novém roce jenom ztrácí a je karikaturou sebevědomého týmu z podzimu. Při současné formě může na Ligu mistrů zapomenout.

Santon: Inter je můj domov
Davide Santon v rozhovoru vysvětluje, proč chtěl v Interu zůstat. Odhaluje své vzory a mluví o nových posilách. Tvrdí, že vyspěl, dokáže se vyrovnat s chválou a přijmout kritiku.

Kovačič: Chci dokázat, že si Inter zasloužím
15/07/15 - Mateo Kovačič chce beze sporu v klubu zůstat. Jistotu však nemá. Inter musí prodávat a také má v kádru 30 hráčů. Na soupisku jich přitom může napsat jen 25. Zájem o něj má Liverpool. Anglický klub peníze má, protože získal 71 milionů prodejem Sterlinga do City. A údajně ho chce i Bayer Leverkusen.

Ausilio: U Coutinha jsme ztratili trpělivost
Piero Ausilio odhalil něco ze zákulisí v Interu. Jak došel klub k tomu, že odvolal trenéra Waltera Mazzarriho? "V prvním roce si vedl velmi dobře a dosáhl na všechny cíle, které jsme si vytyčili. Pak začal mít problémy s okolím. Posledních pár zápasů před odvoláním bylo vidět, že už ztratil důvěru fanoušků, hráči to vycítili a odrazilo se to na jejich výkonech. Situace byla neudržitelná a trvala několik měsíců. Samotné propuštění trenéra bylo velice rychlé, jediným možným nástupcem byl pro nás Mancini. Byl jediný, kdo mohl přinést týmu něco nového, aby náš projekt mohl pokračovat dál."

Roberto Mancini zhodnotil hráče
Roberto Mancini se vrátil po deseti letech do Interu. Je za dlouhou dobu jedním z mála trenérů, který zde vydržel čtyři roky. "Je těžké ty týmy porovnávat, předtím jsme měli úžasné hráče. Myslím, že se současnými hráči si můžeme vést také dobře," řekl bývalý kouč Manchesteru City a Galatasaray Istanbul.

Mazzarri zatím čtyřčlennou obranu nevyzkoušel
Inter porazil v prvním přípravném utkání nové sezony Trentino 6-1. Jak se výkon hráčů líbil trenérovi Walteru Mazzarrimu a co říká na nové posily M'Vilu a Vidiče? Odpovědi se dozvíte v rozhovoru, který poskytl novinářům hned po konci zápasu. Poprvé si kapitánskou pásku na ruku navlékl Andrea Ranocchia.

Tommaso Berni se vrací do Interu jako trojka
Třetím brankářem Interu se stal trochu překvapivě Tommaso Berni, který doposud v nejvyšší soutěži nikdy pravidelně nechytal. Do Milána přišel z FC Turín. Stejně jako René Krhin či Marco Andreolli se i on po letech vrací do Interu. Dva roky působil v mládežnických týmech. V sezoně 2000/2001 byl u A týmu, ale do sestavy pro soutěžní zápase se nedostal. Pak se odstěhoval do Anglie, kde chytal za FC Wimbledon.

Nemanja Vidič vzadu ve třech nikdy nehrál
Dnes byl na oficiální prezentaci představen nový zadák Interu Milán. Zadarmo po vypršení smlouvy přišel z Manchesteru United kapitán Nemanja Vidič.

"Proč jsem si vybral Inter? Je to jeden z největších klubů světa. Má skvělou tradici a vyhrál spoustu trofejí doma i na mezinárodní úrovni, třikrát Ligu mistrů. Kolik klubů toto dokázalo? Teď se jedná o nový projekt s novým vlastníkem a okamžitě se mi zalíbila idea být toho součástí," řekl 32letý Srb.

Mudingayi: V Interu se mi líbilo
"Zkušenosti v Interu byly krátké, ale intenzivní," tak hodnotí své působení v milánském klubu Gabi Mudingayi. Podle všeho v týmu končí. "Děkuji Morattimu a Stramaccionimu. Prezident je výjimečná osoba, vždy se snažil, abych cítil, že jsme jedna rodina."

"Zavolá vám, když vám není úplně dobře nebo když jste zraněný. Trenérovi děkuji, protože to byl on, kdo mě do týmu chtěl po čtyřech letech v Boloni."

Zanetti se v sobotu bude loučit na San Siru
Javier Zanetti se rozhodl ve 40 letech ukončit aktivní fotbalovou kariéru. V sobotu večer odehraje Il Tractor svůj poslední soutěžní zápas na San Siru. Možná. Možná ho má dokonce i za sebou. Záleží na tom, zda ho trenér Walter Mazzarri zařadí proti Laziu do sestavy. Zanetti poskytl interview argentinským novinám La Nacion. V rozhovoru mluví o své kariéře i budoucnosti. Vzpomíná na pěkné momenty a bývalé spoluhráče. V Interu je 19 let a získal s ním 16 trofejí. Jenom jednou přitom nebyl kapitán. Již nyní je Argentinec legendou klubu.

Novější << - >> Starší