ICC 2016: Inter podlehl PSG 1:3
25/07/16 - V americkém Eugene odstartovalo Internazionale působení v turnaji International Champions Cup prohrou 1:3 s Paříž Saint-Germain. Úřadující francouzský mistr se dostal do vedení zásluhou dorážky Auriera, nicméně Jovetič v závěru první půle po ruce ve vápně nechytatelně proměnil pokutový kop. V 61. minutě poslal PSG do vedení z přímého kopu Kurzawa a tři minuty před koncem stanovil skóre hlavou svým druhým gólem Aurier. Ze zdravotních důvodů nebylo trenérovi k dispozici trio Icardi, Ansaldi a Gnoukouri.

INTER: Handanovič (Carrizo) – D´Ambrosio, Ranocchia, Miranda, Erkin (Santon)– Biabiany (Pinamonti), Melo, Kondogbia (Zonta), Nagatomo (Bakayoko) – Palacio, Jovetič.