FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

Jak si vedli černomodří v dresech svých zemí?
12/10/16 - Reprezentační pauza je u konce a hráči Interu se pomalu vrací do Milána. Argentinec Bánega naběhl do utkání s Peru až v druhé půli, ale proti Paraguaji již hrál od začátku. Brazilec Miranda odehrál plných 180 minut v zápasech s Venezuelou i Bolívii. Naopak Murillo jen vyhříval lavičku Kolumbie. V asijské části Nagatomo nejprve do souboje s Irákem nezasáhl, aby pak s týmem kvůli předešlé srážce se spoluhráčem vůbec necestoval do Austrálie. Yuto pak na twitteru ujistil, že je v pořádku. V Evropě se opět prosadil Jovetić, a to proti Kazachstánu, na první branku nahrál, třetí z celkových pěti sám vstřelil. Proti Dánsku sice střelecky mlčel, na jediný a vítězný gól ale přihrál. Portugalec Joăo Mário hrál od začátku s Faerskými ostrovy po tom, co do souboje s Andorrou naskočil až v jeho průběhu. Chorvaté Perišić s Brozovičem hráli proti Finsku i Kosovu, přičemž v druhém souboji pomohli k debaklu 6:0 brankou (Perišić) i asistencemi (oba). Za Itálii odehrál proti Španělům 90 minut Éder. Candreva se do hry nedostal, ale s Makedonii hrál od začátku a přidal dvě asistence. V Skopje se Éder na hřišti objevil až v 84. minutě.