Reprezentační povinnosti si plnilo opět mnoho hráčů
17/11/16 - Černomodří byli v permanenci i během reprezentační přestávky. Zejména v rámci kvalifikace zóny Jižní Ameriky si dokonce vícero z nich zahrálo proti sobě. Gary Medel odehrál střetnutí s Uruguayí již tradičně na postu stopera, do utkání s Kolumbií ale nominován nebyl. V něm si ovšem nezahrál ani Murillo, který zůstal na lavičce. Proti Argentině už nastoupil a zahrál si tak proti Banegovi. Ten šel z hřiště po hodině hry. Předešlou prohru s Brazílií v sestavě i s Mirandou sledoval pouze z lavičky. Tradičně jediný zástupce na asijském kontinentu, Yuto Nagatomo, odehrál celých devadesát minut vítězného zápasu se Saudskou Arábií. Na starém kontinentu pomohl Joao Mário Portugalsku k povinné výhře nad Lotyšskem. V duelu Chorvatska s Islandem se o vše podstatné postarali hráči nerazzurri: Brozović vstřelil obě branky utkání a Perišić viděl v nastaveném času zbytečnou červenou kartu. O tři dny později proti Severnímu Irsku tedy Ivan hrát nemohl, zatímco Marcelo hrál od 51. minuty. Jovetić zvyšoval v Arménii už na 2:0, ale jeho Černá Hora nakonec nebrala ani bod. Za Itálii nastoupil v Lichtenštejnsku Antonio Candreva, vsítil jednu ze čtyř branek týmu a nakonec byl vystřídán Éderem.

Neděle 20/11/16 20:45, Serie A, 13.kolo
AC MILáN2:2INTER