Primavera: Souaré se zaskvěl hattrickem
16/01/17 - Moussa Souaré byl hlavní postavou utkání mládežnické ligy mezi Interem a Janovem. Guinejský útočník otevřel skóre v 19. minutě, když využil špatné rozehrávky stoperů soupeře. Zvýšit pak mohl Rivas, ale z voleje pálil jen do tyče. O dvě minuty později se opět dostal k slovu Souaré: z úhlu dokázal podruhé překonat gólmana Faccioliho a poslal tak týmy do šaten za stavu 2:0. Do třetice se Souaré trefil chvíli po změně stran. Rivas udělal černou práci na levém křídle, následně dokázal odcentrovat a Moussa už jenom doklepl míč do odkryté brány. Čtvrtou branku pak mohl přidat Rivas, ale i podruhé jeho střelu zpoza vápna zastavila tyč. Janov pak přišel o vyloučeného Quainiho, což ho definitivně připravilo o možnost zápas zdramatizovat. Nerazzurri tedy pohodlně zvítězili a vyhřívají se na čele skupiny C.

INTER - Janov 3:0
Branky: 19´, 43´ a 48´ Souaré
ČK: Quaini (J)

Sestava: Di Gregorio – Mattioli (Putzolu), Gravillon, Vanheusden, Miangue – Emmers (Rover), Awua, Carraro, Rivas – Pinamonti (Valietti), Souaré.

Tag:   Primavera