Primavera poprvé v sezoně porazila AS Řím
13/02/17 - Kromě utkání áčka v rámci Serie A byl v neděli na programu i zápas Primavery. Doma přivítala v tabulce druhý AS Řím, který ve všech dosavadních vzájemných zápasech sezony černomodré porazil.

V devatenácté minutě vyslal z dálky pěkný projektil Souaré, hostující gólman ale balon vyrazil na roh. Už o tři minuty později domácí vedli zásluhou Rovera, který přesně zakončil průnik na levé straně. O chvíli na to mohlo být srovnáno, ale střela Frattesiho skončila jen na břevně. Pak se týmy střídaly v zahazování šancí až do šedesáté minuty, kdy byl ve prospěch hostí nařízen pokutový kop za ruku Vanheusdena. Marchizza poslal balon do středu brány a srovnal na 1:1. Konečné skóre bylo stanoveno v sedmdesáté minutě. Výtečně hrající Rover získal na vlastní půli balon, potáhl akci a míč poslal do vápna, kde se nejlépe zorientoval Rivas – 2:1. Inter tedy poprvé v ročníku zdolal AS a zvýšil před ním náskok v tabulce na čtyři body.

INTER 2:1 Roma
22' Rover, 70' Rivas - 60' Marchizza (pen.)

Sestava: Di Gregorio; Mattioli, Gravillon, Vanheusden, Cagnano; Rover (Awua), Carraro, Danso, Rivas; Belkheir (Bakayoko), Souaré (Lombardoni).

Tag:   Primavera