Serie A: Inter-Sassuolo 3:3
24/06/20 - Hráči Interu svého trenéra neposlechli a zápas se Sassuolem včas neukončili. Sice od prvních minut prohrávali, ale pak díky brance Lukaka z penalty a Biraghiho vedli. Osamocený Gagliardini pak neposlal z malého vápna míč do sítě a Inter mohl litovat. Young zavinil penaltu a hosté vyrovnali. Stejný hráč pak vybojoval přímý kop, po kterém dal Valero pár minut před koncem na 3-2, jenže Sassuolu stačil jeden nebezpečný útok v 88.minutě a bylo znovu srovnáno. V nastavení pak Milan Škriniar viděl druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Inter remizoval ve 26.kole doma se Sassuolem Serie A 3:3.