FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

Serie A: Parma - Inter 1:2
28/06/20 - Bezzubý Inter v 28.kole Serie A s velký štěstím vyhrál v Parmě 2-1. Domácí byli lepším týmem, do vedení šli již v prvním poločase a měli i pár dalších šancí. Inter se trápil, nedokázal se prosadit přes její obranu, bylo to všechno pomalé, bez nápadu a navíc to dost skřípalo i v obraně. Přesto všechno ale přišlo v 84.minutě po rohovém kopu vyrovnání, kdy stoper De Vrij prodloužil do sítě hlavičku Martineze. O tři minuty později, kdy na hřišti už chyběl vyloučený Kucko, našel zázračně z otočky na zadní tyči Moses dalšího stopera Bastoniho, který pohodlně hlavou poslal Inter ke třem bodů. Zbytek zápasu nerazzurri už ubránit dokázali.