Evropská liga: Inter - Getafe 2:0
05/08/20 - Inter uspěl v jediném osmifinálovém utkání Evropské ligy proti Getafe a po menších obtížích nakonec vyhrál na neutrální půdě v Gelsenkirchenu 2-0. Španělský tým zlobil hlavně v prvních 20 minutách, kdy na Inter nastoupil s vysunutým presinkem. Vypracované šance ale využít nedokázal. Naopak byl po brejku potrestán hned z první šance, kdy se prosadil Romelu Lukaku. V 76.minutě přišel kritický moment, naštěstí ale Molina z penalty netrefil branku. V 83.minutě zvýšil na konečných 2-0 střídající Eriksen. V pondělí hraje Inter v Dusseldorfu s vítězem souboje Bayer Leverkusen - Glasgow Rangers.