Inter se střelecky nadále trápí
13/12/20 - Přestože Inter vstřelil Cagliari tři branky a ze Sardinie si veze tři body, nedá se vůbec říct, že by byli jeho útočníci ve střelecké pohodě. Dnes byl k vidění velmi podobný obrázek tomu, co se odehrálo ve středu na San Siru s Doněckem. Nerazzurri měli spoustu střel na bránu, v pohodě mohli po 20 minutách vést 3-0, místo toho však na ukazateli skóre pořád svítili nuly a aby toho nebylo málo, soupeř vstřelil z ojedinělé akce gól. Klasický obrázek letošní sezony. Inter musel obracet skóre. Napínavý zápas to tradičně byl až do konce, tentokrát to však černomodří zvládli.

Christian Eriksem hrál od začátku, ale znovu to nebyl jeho zápas. Do ofenzivních akcí se zapojoval, byl platný, ale zrovna on při rozehrávce a nedorozumění s Brozovičem ztratil míč a Cagliari z následné akce dalo gól. V 58.minutě ho vystřídal Sensi. O poločase se dostal na trávník místo Perišiče i Hakimi, také on byl v útoku nebezpečný, ale znovu selhal v obraně. Při jedné situaci vypustil bránění svého hráče a Inter měl štěstí, že neinkasoval druhou branku.

Neděle 13/12/20 12:45, Serie A, 11.kolo
CAGLIARI1:3INTER