Proč byl Conte na sudího Marescu skutečně naštvaný?
24/01/21 - Deník La Gazzetta dello Sport vysvětlil skutečné důvody toho, proč Antonio Conte po utkání zuřil a křičel na rozhodčího Fabia Marescu: "Jsi to vždycky ty. I ve VAR!" Conte i Oriali viděli červenou kartu v samotném závěru zápasu. Kouč pro televizi Sky Sport řekl, že nesouhlasil s počtem nastavených minut, ale sportovní deník to vidí jinak.

Conte je na rozhodčího naštvaný hned ze dvou důvodů. V prvním poločase měl být za faul na Lukaka po druhé žluté vyloučen hráč Udinese Tolgay Arslan. S tím souhlasí i novináři. Arslan zastavil ve středu hřiště rodící se brejk, když podkopl útočníka nerazzurri.

Druhou věcí, která se mu nelíbila, je neustálé pískání jakýchkoliv faulů a tříštění hry. Zvláště v druhém poločase.

"Vždy jsi to ty, Maresco. Vždycky. Dokonce i ve VAR," zakřičel Conte sarkasticky poté, co byl vyloučen. Trenér si pamatuje, že to byl právě Maresca, který byl v říjnovém zápasu Parma - Inter jako rozhodčí VAR a po jasném faulu na Perišiče, hlavního sudího na penaltu neupozornil. Inter tehdy jen remizoval 2-2 a Beppe Marotta si stěžoval na nesprávné jednání sudích u videa. "Pokud je video používáno jen částečně, tak to škodí všem a vytváří nerovnost, " řekl tehdy.

Conte nyní údajně v tunelu takřka fyzicky rozhodčího napadl a dvojici museli rozdělovat hráči. Trenérovi hrozí více než jen jednozápasový distanc.

Tag:   Antonio Conte   Maresca   Marotta

Sobota 23/01/21 18:00, Serie A, 19.kolo
UDINESE0:0INTER