Serie A: Juventus - Inter 3:2
15/05/21 - Inter potřetí v sezoně prohrál. V 37.kole Serie A ho porazil Juventus 3-1 po té, co krátce před koncem proměnil pochybnou penaltu Cuadrado. Zápas ovlivnil rozhodčí, který dělal chyby na obě strany. Celkově byly k vidění tři penalty, dvě červené karty a třikrát do hry vstoupil VAR. Juventus šel v prvním poločase do vedení z penalty, na kterou rozhodčího upozornil VAR. Darmian si při centru přidržel Chielliniho. Ronaldo překonal Handanoviče až po dorážce. Na druhé straně byl v pokutovém území přišlápnut Lautaro a i zde se po zásahu VARu kopala penalta. Lukaku se nemýlil. Pár sekund před přestávkou Cuadrado z pomocí teče propálil Handanoviče. V 56.minutě viděl přísnou druhou žlutou kartu Bentancur a Inter hrál přesilovku. Juventus zamkl před jeho šestnáctkou a dobýval se dovnitř. V 83.minutě si dal po centru vlastní gól Chiellini. O pět minut později po ojedinělé akci domácích si naskočil do stojícího Perišiče Cuadrado a sudí Calvarese nepochopitelně odpískal další pokutový kop. Sám postižený ho i proměnil. V závěru byl ještě vyloučen po druhé žluté Brozovič.

Sobota 15/05/21 18:00, Serie A, 37.kolo
JUVENTUS3:2INTER