Serie A: Inter - Cremonese 3:1
31/08/22 - Inter se zvedl po porážce od Lazia a ve 4.kole Serie A porazil vlastním hřišti nováčka Cremonese 3:1. Černomodří měli celý zápas pod kontrolou. Nejednalo se sice o nějaký drtivý tlak a spoustu vypracovaných šancí, ale bylo zřejmé, kdo je na hřišti pánem a kdo jsi jde pro tři body. Skóre otevřel po střele Džeka z dorážky Correa. Ještě před přestávkou parádní ranou z voleje dostal Inter do dvoubrakového vedení Nicolo Barella. V 76.minutě se trefil střídající Lautaro. Slušný dojem z utkání pokazil až závěr, kdy hosté vstřelili nádhernou branku zásluhou Okerekeho. Inter má ze čtyř zápasů tři výhry a jednu porážku.

Úterý 30/08/22 20:45, Serie A, 4.kolo
INTER3:1CREMONESE