FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

Liga mistrů: Inter - FC Barcelona 1:0
04/10/22 - Po 11 letech dokázal Inter znovu porazit Barcelonu a paradoxně to přišlo v době, kdy mu téměř nikdo nevěřil. Tým je v lize z formy a patří mu až devátá příčka. Proti vedoucímu týmu La Ligy se ale mužstvo vzepjalo a bojovným, obětavým a hlavně kolektivním výkonem odehrálo proti Barceloně skvělý zápas. První branku sice vstřelil Correa, ale neplatila pro ofsajd. V nastavení první půle tak platila až pěkná přízemní střela Hakana Calhanoglua. Také Barceloně neuznali rozhodčí gól. Předcházela mu ruka, kterou zachytil VAR. V 90.minutě mohl španělský velkoklub kopat penaltu. Sudí Dumfriesovu ruku na hřišti neviděl a televizní záběry nebyly natolik průkazné, aby přestupek prokázaly. Barcelona sice většinu zápasu držela balón, nebezpečnější než Inter ale nebyla a tak se dá říct, že černomodří v boji o druhou příčku ve 3.kole základní skupiny Ligy mistrů vyhráli zaslouženě 1:0.