Figo si už za Inter nejspíš nezahraje

Figo 18/04/08 (rihy10) - Luis Figo ve středu možná odehrál svůj poslední zápas za Nerazzurri. Portugalský záložník byl v 36. minutě střídán mladíkem Bolzonim poté, co si poranil lýtko. Lékařské testy odhalili, že léčba poranění zabere minimálně jeden měsíc.

35letému záložníkovi končí na konci sezony smlouva a nepředpokládá se, že by měl podepsat její prodloužení, a to i přesto, že Massimo Moratti je jeho velkým fanouškem. Roberto Mancini si totiž nemyslí, že by Figo měl pro jeho tým v příští sezoně nějaký větší užitek a rád by za něj přivedl mladší náhradu. Moratti by tedy rád získal Figa pro jiný způsob spolupráce s Interem. Figo má nyní několik možností - pokračovat v kariéře v jiném klubu, zájem o něj totiž jeví zámořské kluby americké MLS. Případně ukončit kariéru a přijmout jinou pozici ve fotbale. Zájem o jeho funkcionářské služby by měl právě Inter nebo "Figův" klub Sporting Lisabon.

Figo zdaleka není jediným hráčem, kterého v této sezoně už na hřišti neuvidíme. Je to případ i Samuela, Cordoby, Dacourta a možná i Ibrahimoviče.

Figo přišel do Interu v roce 2005 z Realu Madrid za částku kolem 6 milionů liber a od této doby nastoupil do 81 zápasů.

Autor: Martin Říha

161x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy