Mancini: Je jedno kdy, hlavně když bude titul náš!

Mancini

29/04/08 - Trenér Interu Milán, Roberto Mancini, se už velmi těší na očekávaný duel s AC Milan, který by už jeho tým mohl definitivně posunout ke scudettu. Tři zápasy před koncem má Inter šest bodů k dobru, a tak stačí v neděli s AC uhrát stejně bodů jako se podaří odvézt AS Řím z hřiště Sampdorie.

"Je úplně jedno, kdy scudetto vyhrajeme. Hlavně když se to podaří," uvědomuje si Mancini. "Jestli to příjde přímo po milánském derby nebo později, na tom nezáleží." Mancini věří, že jeho tým prokázal čelit tlaku poté, co vyhrál počtvrté v řadě. "Tento výsledek byl pro nás hodně důležitý, protože se nám podařilo uhrát přesně to, co jsme potřebovali."

Inter má v kádru hráče, který ještě v minulé sezoně hájil barvy klubu, který jako jediný dokázal letos s Interem držet krok. "Věděl jsem, že Řím Turín porazí. Mají skvělou sezonu a budou bojovat dokud budou mít i minimální šanci," myslí si Cristian Chivu. "Derby je vždycky derby a může se stát cokoli."

AS Řím ve skrytu duše doufá, že výsledek derby mu ještě dá naději o scudetto bojovat. "Dokud nás matematika z boje nevyřadí, tak budeme bojovat," burcuje své hráče trenér AS Luciano Spaletti. "Jediné, co můžeme udělat, je pokračovat ve vyhrávání."

"Inter nebude jednoduché porazit," ví Carlo Ancelotti, trenér AC Milán. "Ale nemáme jinou možnost, chceme-li příští rok hrát Ligu Mistrů. Na to, abychom Inter porazili, budeme potřebovat velmi nadstandardní výkon, ale věřím, že můj tým je toho schopen. Je to pro nás hrozně důležité utkání a my prostě nesmíme zklamat."

Autor: Martin Říha

Zdroj: sportinglife.com

183x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy