Moratti: Bez Lukaka mít silný tým nebudeme

06/08/21 - Massimo Moratti o spekulacích ohledně prodeje Lukaka do Chelsea: "Neznám přesnou situaci, ale myslím, že je to určitě láká představa vzhledem k tak obrovské částce. Nevím, jestli to stačí na to, aby se změnil ekonomický status Interu," řekl bývalý majitel klubu pro Calciomercato.it.

"Na jednu stranu udržet Lukaka znamená mít silný tým, takže musíme vědět, co je pro ně důležitější, jestli peníze, nebo tým. Záleží asi na tom, zda je pro ně prodej nezbytně nutný. Po sportovní stránce by bylo obrovským zklamáním, kdyby o Lukaka přišli, to je jisté."

Mezi potenciální náhrady v případě odchodu belgického reprezentanta patří útočník Atalanty Duvan Zapata a útočník Fiorentiny Dušan Vlahovič. "Jsou tam větší jména, ale stála by víceméně stejně jako Lukaku, takže je lepší zaměřit se na místní trh.

"Důležité je, že se Inter musí soustředit na Scudetto. To neznamená vyhrát, protože to je velmi těžké, ale musí mít na to ambice. I když se tým, který v minulé sezoně získal titul, rozpadá, to, co zůstává, je stále silné."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: football-italia.net

208x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy