Psychika rozhodla

06/05/02 - "Nemyslím si, že by to byl problém fyzičky. Je to psychika. Ztratili jsme sebedůvěru v průběhu druhé půle," postěžoval is Cúper. "Tým neměl během prvních 45 minut jediný problém. Vytvořili jsme si spoustu šancí a ukázali, jak lehce se dávají góly. Těsně před přestávkou pak Greško udělal chybu a Lazio srovnalo."

"O přestávce jsme se snažil hráče nabudit. Bohužel si už ale neveřili. Omlouvám se prezidentovi klubu Morattimu a všem fanouškům. Nevím zda Scudetto má nejlepší tým. V tento moment to nejsem schopen říct."

Moratti byl také zdrcen. "Jsem totálně mimo. V druhé půli jsme nic nepředvedli. Po té co předváděli celou sezonu, mohli hrát určitě dnes lépe." Majitel Lazia Sergio Cragnotti soucítí s Moratti. "Jsme zklamán kvůli mému příteli Moratimu, protože vím, jaké to je chtít Scudetto, ale Lazio bylo dnes lepší."

Majitel Juventusu Luciano Moggi měl pochopitelně ze ztráty Interu radost: "Lhal bych, kdybych řekl, že soucítím s Interem. Nám se to samé stalo před dvěma lety."

Autor: Lukáš Pekárek

48x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy