Mancini: Třeba se stane zázrak

Mancini

10/05/07 - Hráči Interu si udělali v prvním utkání finále Italského poháru pořádnou ostudu. V Římě je domácí AS deklasoval 2-6 a před odvetou, která se hraje příští čtvrtek, je tak o novém vítězi téměř rozhodnuto. "Pohár již teď na 90% patří Romě," říká trenér Interu Roberto Mancini.

AS Řím - Inter 6:2

"Domácí hráli v prvních patnácti minutách velmi dobře, zatímco my jsme začali velmi špatně a dávali soupeři mnoho prostoru," tvrdí kouč. "Snažili jsme se z prvních třech gólů otřepat, ale bylo to těžké. AS bylo pravděpodobně víc namotivované. Přístup a odhodlání rozhodovali."

"Bylo to těžké, ale máme ještě jeden zápas a uvidíme, co s tím můžeme udělat. Potřebujeme zázrak. Je to přeci jenom fotbal, v kterém se může stát všechno. nikdo by si také nepomyslel, že Řím může v Manchesteru prohrát 7-1. Tím nechci říkat, že vyhrajeme jako Manchester, ale že odehrajeme zápase se ctí a v soutěžním duchu. Crespův výkon, že byl jedinou dobrou věcí? Myslím, že když takto prohrajete, tak těch dobrých věcí moc není."

Kapitán Javier Zanetti výkon týmu ani neomlouval: "Nedělejme z toho drama, přeci nezahodíme celou sezonu jenom kvůli jedné velmi špatné prohře. Co jsme mohli udělat blbě v této sezoně, jsme teď stihli za jediný zápas." Dejanu Stankovičovi připomněl výkon Římu Inter před třemi lety. "Byli velmi hladoví po vítězství. My jsme se asi cítili už uspokojeni se scudettem. Teď musíme v odvetě odehrát mnohem lepší zápas."

Autor: Lukáš Pekárek

202x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy