Rok Interu

05/06/07 (Massimo R.) - Na rok 2007 budou Interisti vzpomínat dlouho. Jejich klub vyhrál nejenom scudetto, nejenom scudetto "Primavera - Giacinto Facchetti", ale i scudetto Pulcini, což je nejmladší věková kategorie. Všechny tři mužstva se zúčastnili oslav na San Siru po závěrečném utkání áčka s FC Turín.

Tím však výčet úspěchů nekončí. Před třemi dny vyhrál cyklistický závod Giro d'Italia Ital a věrný fanoušek nerazzurri Danilo Di Luca. Po třech týdnech napínavých bojů včera přijel do Milána navštívit svůj oblíbený tým. Od Marca Materazziho dostal podepsaný dres.

Známým fanouškem Interu je i závodník Moto GP Valentino Rossi. Několikanásobný mistr světa měl na začátku této sezony několik problémů, nyní však znovu začíná vítězit a útočí na první místo v celkové klasifikaci.

Nejzajímavější závod na letošním Mistrovství světa v plavání vyhrál Interista Filippo Magnini. Ve volném stylu uplaval 100 metrů nejrychleji již podruhé za sebou. Před ním to dokázali sportovní legendy jako Matt Biondi a Alexander Popov.

Do konce roku chybí ještě sedm měsíců...

Autor: Massimo Recchioni