Inter jasně porazil Čínu

Inter

17/07/07 - Inter zahájil sezonu výhrou. V přípravném utkání v tréninkovém centru v Brunic porazil Čínský olympijský výběr jednoznačně 3-0. Mancinimu samozřejmě chybělo pár jihoamerických opor, které se zúčastnili Copy America.

Poprvé si v černomodrém dresu zahrál bývalý útočník Cagliar David Suazo. Právě on si vykoledoval ve 34.minutě penaltu, kterou proměnil Argentinec Julio Cruz. Po přestávce přidali další góly v rozmezí dvou minut Santiago Solari a Adriano. Oba dva stejně jako dalších tři hráči přišli na trávník po změně stran.

"Jsem spokojen," nechal se slyšet kouč Mancini. "Bylo to lepší, než jsem čekal. Soupeř byl v excelentní kondici, zatímco my jsme ve fázi tvrdé přípravy." V dalším utkání by si v sobotu mohl na pár minut zahrát i Zlatan Ibrahimovič, který měl zdravotní problémy.

17/07/07 Brunico: Inter - Čínský olympijský výběr 3-0