Maxwell: Liverpool oříšek k rozlousknutí

Maxwell 21/12/07 (rihy10) - Inter Milán se probojoval mezi posledních šestnáct v Lize Mistrů a hráči byli přirozeně napjati, koho že jim to los přisoudí. Po dopoledním tréninku všichni rychle spěchali zjistit nejnovější informace. Vesměs se dá říci, že nerazzurri očekávájí velmi težké zápasy, na které se však teší.

Levý obránce Maxwell dokonce považuje Liverpool za nejhorší variantu, jaká mohla jeho tým potkat: "Dostali jsme toho nejtěžšího soupeře. Liverpool hodně běhá a mají výtečnou sestavu. Ale my máme také velkou kvalitu a doufáme, že budeme v Champions League pokračovat. Teď ale myslíme na derby, s Angličany hrajeme až v únoru."

Julio Cruz je v posledních týdnech v oslnivé střelecké formě. Doufejme, že mu to vydrží třeba až do dvojutkání s Liverpoolem. "Potkáváme opravdu skvělý tým. Bude to fascinující dvojzápas. Respektujeme své soupeře, ale zároveň věříme svým schopnostem a možnostem," vzhlíží k zápasům El Jardinero.

"Bude to skvělý zápas. Jsou silní, ale když chcete pohár tak musíte porazit kohokoli. Budeme hrát na skvělém stadionu. Mám rád, když jsou fanoušci takhle blízko, více mě to motivuje a víc si to užívám," vysloveně se těší Zlatan Ibrahimovič.

Autor: Martin Říha

207x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy