Cristiano Zanetti je neprodejný

Cristiano Zanetti

12/07/02 -

Tak to zatím s příchodem Nesty není až tak žhavé. Jednání uvázla na mrtvém bodě jménem Cristiano Zanetti. Moratti se nechce vzdát tohoto důležitého záložníka. Není si jistý, zda má v týmu kvalitní náhradu. Šéfové obou klubů Cragnotti a Moratti se sešli na informativní schůzce, aby si ujasnily své úmysly. Prezident Lazia se vyjádřil jasně: "Ano, chceme Zanettiho, jinak se obchod neuskuteční. Nesta je šampion. Nemůžeme podceňovat jeho cenu."Moratti se zase nechal slyšet, že je pro něho velmi těžké, nechat italského reprezentanta odejít pryč. "Nikdo není nenahraditelný. Nemůžeme ale posílit obranu na úkor zálohy. Cristiano je neprodejný." Cúper s ním absolutně souhlasí. "Zanetti je extrémně důležitý hráč pro náš tým."

Inter tak nabízí 28 milionů Eur plus Ventolu nebo Emreho a Lazio zas stále požaduje 30 milionů a Zanettiho.

Sergio Conceicao

Co na to Sergio Conceicao?

"Nesta je přítel, fotbalista prvotřídní kvality a když by přišel byl by to skvělý nákup. Ale kdyby nepřišel, tak v tom nevidím problém, máme kvalitní obranu, což ukázala tuto sezonu."

Conceicaovi z týmu odešel jeho nejlepší přítel Clarence Seedorf. Přestoupil do konkurenčního AC. "Mám spoustu kamarádů. Teď se třeba nejvíc přátelím s Vierim, protože se známe strašně dlouho. To samé platí i o Almeydovi. S Clarencem jsme měli skvělý vztah a samozřejmě jsem byl z jeho odchodu zklamán. Další skvělý fotbalista ale přišel - Coco."

Dalším ostře sledovaným hráčem je pro Inter Fabio Cannavaro. Jednání stále probíhají, sám hráč vůbec netuší, kde zahájí po neděli, kdy mu končí dovolená, trénink. Zatím to vypadá na hostování v AC Milán. Juve a Inter se však nevzdávají.

Autor: Lukáš Pekárek

75x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy