Stankovič: Těší mě, že mě bere Mourinho vážně

Stankovic 28/08/08 - Mihajlovičovi se možná tréninkové metody José Mourinha nelíbí, za to jeho bývalý chráněnec Dejan Stankovič si je pochvaluje. Zároveň ale připouští: "Něco takového jsem jaktěživ neviděl."

Mihajlovič viní Mourinha z mnohých zranění hráčů Nerazzurri, Dejan Stankovič se ale postavil na obranu svého kouče. "Okamžitě jsem poznal, že Mourinho je skvělý trenér," pravil Srb. "Letní přípravy mě mile překvapily, protože jsme na hřišti byli od prvního dne. To je něco, co jsem za 13 let své kariéry nezažil, ale líbilo se mi to."

Stankovič byl v průběhu léta spojován s Juventusem Turín, nyní si je jist, že zůstává. "Cítil jsem se důležitý, když Mourinho prohlásil, že nejsem na prodej," potěšilo Stankoviče. "Potvrdilo mi to, že mě bere vážně. Dávalo mi zabrat, jak mě novináři stále posílali z Interu pryč."

Dejan Stankovič si v novém rozestavení zvyká i na novou pozici defenzivního záložníka, což je proti minulosti změna, neboť Dejan byl vždy považován za ofenzivního hráče. "V tuhle chvíli si zvykám na mou novou roli mezi obranou a zálohou a jde to dobře. Užívám si to," tvrdí Stankovič.

Bývalému hráči Lazia se zamlouvá, jakým směrem se hra Interu ubírá. "Inter, který jsem v neděli viděl proti Římu, to byl skvělý Inter. Byli jsme odhodlaní a soustředění."

Autor: Martin Říha

Zdroj: channel4.com

272x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy