Suazo se upsal Benfice Lisabon

Suazo 29/08/08 - Benfica Lisabon na svých stránkách oznámila, že k nim na roční hostování zamířil útočník Interu Milán David Suazo. V dohodě by měla figurovat klauzule o opci na přestup, která by případně byla uplatněna příští léto. Inter se tak snaží snížit počet útočníků, zvláště když dnes odpoledne by mě být oficiálně představen Ricardo Quaresma jako nová posila obhájce scudetta.

Honduraský útočník měl původně přestoupit do konkurenčního AS Řím, to ale nakonec dalo přednost Jeremy Menezovi z Monaca. Dalšími zájemci byli Sampdoria Janov a Palermo. "Jsem velmi rád, že jsem se přidal k týmu Benfiky," prohlásil Suazo. "Byl jsem přesvědčen Ruiem Costou. Věřím, že je tu nastartován dobrý projekt."

Suazo přestoupil do Interu minulé léto z Cagliari za 10 milionů eur, nedokázal ale naplnit očekávání. Přestože mu nedával Mancini tolik příležitostí, dokázal vsítit 8 branek.

Autor: Martin Říha

Zdroj: goal.com

272x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy