Maicon: Musíme si počínat lépe než s Famagustou

Maicon

26/11/08 - Maicon se spolu s José Mourinhem účastnil včerejší tiskové konference před duelem Ligy Mistrů s Panathinaikosem.

Brazilský pravý bek potvrdil, že Inter, kterému stačí k postupu jediný bod, svého soupeře po vítězství 2:0 na řecké půdě nepodceňuje. "Je to útočný tým, který v posledním utkání zvítězil na Werderu po skvělém výkonu," vysvětluje Maicon. "Očekávám, že na San Siru budou hrát ve stejném útočném duchu."

"Řekové proti nám v prvním zápase hráli velmi dobře, ale my jsme vyhráli, protože jsme byli ještě lepší. Nic se nemění, budou hrát stejně jako v prvním zápase a navíc získali vítězstvím v Německu sebevědomí."

Maicon věří, že se jeho spoluhráči poučili po předchozím nezdaru s kyperskou Famagustou. "Byl to nepovedený zápas pro celý tým. Je to těžké, když třikrát inkasujete. Naštěstí jsme zachránili remízu a nyní máme šanci si počínat lépe proti Panathinaikosu a postoupit do další fáze."

Spolu s Julio Césarem, Zanettim a Ibrahimovičem je Maicon jeden z nejvytíženějších borců. "Nikdy jsem nemyslel, že jsem nepostradatelný," říká Brazilec. "Jen se snažím dělat svoji práci, abych pomohl týmu, a jsem šťastný, že mě trenér nechává hrát. V každém zápase se snažím odevzdat maximum, abych v základní sestavě zůstal i pro příští zápas."

"Cítím se dobře, mám důvěru v Interu i v reprezentaci, každý den přicházím, abych trénoval či hrál. Musím pracovat jako doposud," uzavřel 27 letý obránce.

Autor: Michal Müller

Zdroj: inter.it

106x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy