Ronaldo namíchl svůj bývalý klub

Legrace musi byto

30/09/02 (www.idnes.cz) - Prohlášení brazilského fotbalisty Ronalda pro italský tisk vzbudilo v Interu Milán velké pozdvižení. Brazilec se krátce po přestupu z Interu do Realu Madrid totiž nechal slyšet, že mu milánský kouč Hector Cúper málem zruinoval kariéru. "Jenom blázen by si mohl myslet, že by si někdo přál zničit vlastního hráče. Ronaldo se mohl zúčastnit mistrovství světa, což svědčí o tom, že mu v Interu nikdo neubližoval," reagoval na slova nejlepšího střelce světového šampionátu Cúper.

Ronaldo tvrdil, že se trenér neřídil doporučením lékaře. "Nestavěl mě, když jsem byl v pořádku, a nutil mě naopak trénovat a hrát, když jsem v pořádku nebyl," uvedl Brazilec v rozhovoru pro italský list Gazzetta dello Sport.

Argentinský kouč působí v Interu od uplynulé sezóny a Ronaldo prohlásil, že si za tu dobu proti sobě poštval podstatnou část mužstva. "Vedeme italskou ligu, i když podle Ronalda je většina hráčů proti mě. Kdo ví, kde bychom byli, kdyby šli všichni hráči se mnou," poznamenal ironicky Cúper.

Ronaldova slova pobouřila i šéfa klubu Massima Morattiho. "Ronaldo je mi sympatický, ale myslím, že mu někdo dává špatné rady," pravil diplomaticky Morrati.

Autor: Lukáš Pekárek

72x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy