Skončí Adriano s fotbalem?

Adriano

09/04/09 - Adriano má znovu problémy. Pokolikáté už? Spěje jeho fotbalová kariéra ke konci? Po kvalifikačním utkání s Peru se brazilský střelec odmítl vrátit do Itálie k Interu. Zůstal v Brazílii a dlouho se o něm nic nevědělo. "Slyšel jsem, že jsem zemřel," řekl Adriano novinářům teprve před dvěma dny. "Jsem v pohodě, zůstal jsem v domě své matky s rodinou. Měl jsem nějaké problémy v Itálii, ale do podrobností zabíhat nechci. S rozchodem s mojí bývalou přítelkyní Joanou to nesouvisí." Vše však nasvědčuje opaku.

"Ztratil sám sebe," tvrdí o Adrianovi jeho bývalá přítelkyně Joana Machado. "Má osobní problémy, na drogách není," přidává jeho agent Rinaldi. "Nikdy drogy nebral. Hráči jsou v Interu pravidelně testováni a on je připraveny kdykoliv tento test podstoupit. Jsou to pro něj těžké časy. Nejsou za tím rodinné problémy, ale osobní. Víc říkat nebudu. Tyto věci se stávají každému. Teď si znovu nabije baterie, aby se mohl vrátit do Itálie a vše vyjasnit."

Adrianova budoucnost je záhadou. Jeho dny v Interu jsou, zdá se, sečteny. Smlouva mu končí v roce 2010 a před touto aférou mu vedení navrhlo její prodloužení pouze pokud bude souhlasit se snížením platu.

Joana Machado vysvětlila, proč se s hráčem rozešla. "Adriano potřebuje nalézt cestu zpátky, ale já už nemám sílu se o něj starat." Hráč teď údajně tráví čas se svými kamarády z dětství ve slumech Rio de Janeira. "Šla jsem tam několikrát, jeho matka měla obavy a žádala mě o pomoc. Na drogách není, jenom má rád pivo, ale kdo rád pivo nepije?"

"Na začátku našeho vztahu byla legrace. Opustila jsem ale dvě moje děti jen kvůli tomu, abych mohla žít s ním v Miláně a to byla nejbláznivější věc, kterou jsem kdy pro něj udělala. On pro mě nic neudělal a nerespektoval mě." Rozchod se stal minulý týden, kdy Adriano prý pořádala party, na kterou pozval několik modelek ale Joanu ne.

"Adriano je sedmadvacetileté dítě a já se o něj nemůžu starat. Mám už své dvě vlastní. On má všechno, aby mohl být šťastný - peníze, báječnou rodinu. Rád chodí na boso a pouští draky s místními dětmi. Tam není L’Imperatore," říká o něm.

Funkcionář Interu Ernesto Paolillo ujišťuje, že se situace musí vyřešit interně a chladnokrevně. Adriano má přiletět po velikonočních svátcích.

Existují fámy, že dokonce zvažuje pověsit kopačky na hřebík. Měl to říct trenérovi reprezentace Carlosi Dungovi po zápase s Peru. Připomeňme, že jeho problémy odstartovala smrt otce, s níž se nedokázal vyrovnat.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Channel/FCInterMilano.com

399x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy