Moratti: Chceme Deca a Carvalha, Maicon zůstane

Moratti 15/06/09 - Prezident Interu Milán mluvil poměrně otevřeně s novináři o letním přestupovém trhu a úmyslech jeho klubu v tomto období. Prozradil, že na stole neleží žádná nabídku na přestup Zlatana Ibrahimoviče, zatímco dvojice Deco a Carvalho je blízko k příchodu k Nerazzurri. Brazilský bek Maicon v klubu zůstane.

Moratti byl nedávno spatřen při večeři s barcelonským prezidentem Joanem Laportou, nicméně patron Interu zdůrazňuje, že žádné nabídky na Zlatana Ibrahimoviče neregistruje. "Četl jsem o výměně za Samuela Eto'a, ale Laporta nic takového nenavrhoval," vysvětloval Moratti. "Ale ptal se jestli je Ibra opravdu tak rozladěn, jak se říkalo. A jestli se hádá se spoluhráči a fanoušky."

"Také mi prozradil, že Eto'o je velmi silný na hřišti, ale je to trochu divná osobnost. Barca ho nepotřebuje prodat za každou cenu a takový je i můj postoj vůči Ibrovi. Každopádně zatím nepřišly žádné nabídky a my doufáme, že u nás Ibra zůstane."

Inter je údajně blízko k získání dvojice Portugalců z Chelsea Londýn, zatímco Maicona, který se cítí v Interu nedoceněn, si podle spekulací vyhlédl Real Madrid. "Trenér si vyžádal Deca a Carvalha a my jsme učinili kroky k tomu, abychom ho uspokojili," prozradil Moratti. "Rádi bychom je získali oba a viděl jsem, že sami hráči by k nám šli rádi. Nyní se tedy musíme pořádně dohodnout, ale nemyslím, že to bude trvat dlouho."

"Co se týče Maicona, ten u nás zůstane. Někdy jsou prohlášení navrhována nebo přímo učiněna agenty, sám hráč nám nic neřekl," uklidňoval fanoušky Nerazzurri.

Autor: Martin Říha

Zdroj: goal.com

309x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy