Inter s UCLA Bruins pouze remizoval

Joel Obi

17/07/09 - První přípravený zápas má Inter za sebou. V USA se v Los Angeles utkal s místním univerzitním týmem UCLA Bruins a remizoval 2-2. Do obou poločasů nastoupili rozdílné jedenáctky. Celý zápas odehrál jen Mancini a Burdisso. V prvním poločase hrál v útoku mladíček Destro, v záloze Obi a v bráně byl Belec z primavery. Zahrál si Patrick Vieira, takže jeho odchod z týmu až tak pravděpodobný, jako se zdál, není. Po přestávce vytvořil útočnou dvojici Milito s Ibrahimovičem, z záloze byla i druhá posila z Janova Motta. Z mladíků si zahrál jen Krhin.

Fotogalerie ze zápasu

Vedení se ujali překvapivě domácí po chybě gólmana Belece. Inter otočil skóre hlavičkama. Nejprve se trefil Materazzi a pak Stankovič. Krátce na to ale za UCLA vyrovnal Griffin.

16/07/09, Los Angeles

UCLA Bruins - Inter 2:2

Carasco 39', Griffin 71' - Materazzi 51', Stankovic 68'

Inter (1.poločas): Belec; Cordoba, Burdisso, Samuel, Stankovic, Muntari, Vieira, Cambiasso, Obi, Mancini, Balotelli, Destro.

Inter (2.poločas): Orlandoni; Mancini, Burdisso, Materazzi, Chivu; Quaresma, Khrin, Thiago Motta; Stankovic; Ibrahimovic, Milito.

Trenér: José Mourinho.

Zdroj: Inter.it