Benitez žádá fanoušky: Fanděte fér

Benitez

03/10/10 - V Serii A byste těžko hledali větší zápas než Inter - Juventus. O prestiži tohoto duelu ví své i Rafael Benitez. "Je to jako Liverpool - Manchester United nebo Barcelona - Real Madrid - velká rivalita a emoce."

"Je tu obrovská rivalita, ale myslím, že je lepší držet emoce na uzdě. Toto je zápas, který chce každý trenér vyhrát. Jsem vzrušený, rád vyhrávám. Mám rád vítězství jako nikdo jiný," tvrdí Rafa.

"Juventus je velmi silný tým, oproti loňsku se hodně změnil. Budou mít hlad po vítězství, pro nás to bude těžký zápas s vysokým nasazením. Věříme si, věříme našim fanouškům. Můžeme porazit každého."

"Musíme udržet emoce na uzdě. My i naši fanoušci. Hrát po celý zápas v tempu. Přišel jsem sem z Anglie, kde se fanoušci navzájem respektují. Dnes večer budou mít naši fanoušci šanci ukázat celému světu, že dokáží podpořit svůj tým a ukázat soupeři respekt."

Benitez nominoval 20 členný tým pro derby d´Italia. "Každý hráč na soupisce má šanci nastoupit. Co se týče Samuela a Panděva, tak musíme počkat. Argentinec včera trénoval sám a Panděv ještě cítí malou bolest. Zanetti? Myslím, že bude připraven pro první zápas po reprezentační pauze."

Nominace Inter - Juventus:

1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni

2 Ivan Cordoba, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon

5 Dejan Stankovic, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho, 30 Amantino Mancini

9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 88 Jonathan Biabiany

Autor: Michal Müller

Zdroj: Inter.it

434x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy