Nechutných 15 minut, stěžuje si Janov

30/10/10 - Rafael Benitez je po těsné výhře a předvedeném výkonu jeho hráčů v Janově proti místnímu FC spokojený. "Tým si vedl dobře proti soupeři s velkým charakterem," řekl kouč po vítězství 1-0, které zařídil Muntari po chybě gólmana. Janov je ale naštvaný, nerazzurri na konci hodně zdržovali.

"V zápase bylo pět nebo šest situací, ve kterých jsme si mohli počínat lépe, ale dopadlo to dobře. Musíme být více ostří. Není lehké hrát proti Luca Tonimu. Snažili jsme se ho brzdit, ale není to jednoduché." Prezident Janova Enrico Preziosi si stěžoval na nesportovní chování hráčů Interu. "Hráli jsme jako normálně, nemyslím, že by kdokoliv proti nám mohl cokoliv říct," řekl Benitez.

"Lucio na konci ze hřiště odkulhal, ale bude v pořádku. U Cambiassa a Julia Cesara uvidíme." Oba dva museli být kvůli svalovým problémům střídáni. "Biabiany že se zlepšuje? Venku dostává od obránců vždy větší prostor."

Smutný Julio Cesar doufá, že bude brzo v pořádku. "Dnes jsem se cítil velmi dobře. Škoda. Tým hrál se správným přístupem. Hráči si vzájemně pomáhali. Tato výhra byla nesmírně důležitá."

"Posledních 15 minut bylo ze strany Interu nechutných," zlobil se prezident Janova Gian Piero Gasperini. "Tým, který vyhrál scudetto, by takovouto taktiku vůbec neměl používat. Jsem velmi naštvaný a nemělo to nic společného s fotbalem. Prohrát jsme si nezasloužili."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

333x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy