Benitez: Za zranění může kalendář

Benitez

01/11/10 - "Inter se v minulosti vždy na postup ze skupiny LM hodně nadřel, ale nechci dělat nějaká srovnání. Zítra chceme proti Tottenahmu vyhrát," říká Rafael Benitez. "Brzká kvalifikace by nám jistě mohla dovolit soustředit se více na ligu a přípravu na MS klubů. Ve skupině máme dobré výchozí postavení."

Všichni čtenáři těchto stránek mají dozajista v živé paměti minulý zápas obou zítřejších soupeřů. Poločas 4:0, konečný výsledek 4:3 pro Inter. "Je to minulost. Zkusíme ovládnout hru, ale soupeř bude chtít udělat to samé. V sobotu jsem viděl jejich zápas proti Manchesteru United a bylo jasně patrné, že se více soustředili na dnešní zápas."

Co se týče zdravotního stavu svých svěřenců, Benitez poznamenal: "Každý tým má své zraněné. Jsme tým, který tvrdě a dobře pracuje. 40% zranění pochází z reprezentační pauzy a 45% zranění se přihodilo hráčům, kteří měli v minulé sezóně problémy. 80% naší práce je děláno s míčem, takže to není o přípravě. Je to dané kalendářem včetně mezinárodních utkání. Je tu pouze jeden problém, který je těžké pochopit. Mariga se zranil, když byl s reprezentací. Snažíme se přijít na kloub tomu, co mu je."

"Zítřejší zápas bude jiný než ten na Meazze. Fanoušci je budou hnát dopředu, ale jsme připraveni se s tím vyrovnat. Muntari? Zná svou roli dobře a vždy odvedl kvalitní práci, když nastoupil. Jeho profesionalita je příkladem pro každého. A pro mladíky v kádru obzvlášť," chválí jediného střelce z posledního ligového utkání Benitez.

Nominace Tottenham - Inter:

12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni, 92 Alberto Gallinetta

2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon

10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 20 Joel Obi, 29 Coutinho, 30 Amantino Mancini, 40 Obiora Nwankwo

9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 88 Ludovic Biabiany

Autor: Michal Müller

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com

318x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy