Moratti chválil Leonarda

10/01/11 - Moratti

10/01/10 - Práci trenéra ocenil po výhře nad Catanii prezident klubu Massimo Moratti: "Potřebovali jsme vyhrát a dokázali jsme to. Bylo to těžké utkání. Myslím, že kouč odvedl výbornou práci, protože měnil věci během hry a pomohlo to. Záleží na tom, jak se bude dařit ostatním týmům a zda nám umožní se vrátit pomalu do hry."

Inter vyhrává, co bylo nejdůležitější? MS klubů, návrat zraněných hráčů nebo nový trenér? "Všechny tři věci. Přirozeně potřebujete mít ty nejlepší hráče k dispozici - to dělá tým lepším."

"Vítězství na MS klubů nám dodalo sebevědomí. Ale co je potřeba je být veden dobrým trenérem a takového my máme," řekl Moratti.

Přijde během ledna z Udinese Alexis Sanchez? "Nemyslím si," odpověděl na otázku novinářů majitel klubu. A Edinson Cavani z Neapole? "Vždycky litujete, že nemáte v týmu skvělé hráče, ale zase nemůžete koupit každého," řekl Moratti s úsměvem na rtech.

Podle posledních zpráv se Inter snaží odkoupit kvůli opakovanému zranění brankáře Julia Cesara zbylých 50 procent Emiliana Viviana, který teď je v Boloni. To by se mohlo nelíbit Castellazzimu, který byl ve včerejším zápase spolu s Cambiassem jasně nejlepší. "Cokoliv udělá klub, tak mu věřím. Jakékoliv rozhodnutí budu akceptovat, ale vylučuji, že bych teď v lednu z klubu odcházel, protože by to byla chyba. Tým je velmi silný a parta skutečně jednotná," řekl 35letý gólman, který přišel v létě ze Sampdorie.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it / football-italia.net

400x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy