Nagatomo: Dárek klubu a fanouškům

07/03/11 - Yuto Nagatomo věnoval svůj premiérový gól v černomodrém dresu Interu. "Je to dárek klubu a fanouškům," řekl Japonec, který přišel na trávník až na posledních pár minut a z otočky zvýšil střelou z pokutového území na 5-1. FC Janov dokázal ještě v poslední minutě vstřelit druhý gól. Nagatomo přišel na hostování v lednu z Ceseny.

"Jsem ten, kdo by měl Interu poděkovat za příležitost a vše, čeho mi bylo v tomto čase dopřáno," řekl japonský reprezentant. Svůj gól oslavil s většinou spoluhráčů, ve finále se po japonsky uklonil kapitánu Javieru Zanettimu, ten mu to oplatil. Vypadá to, že věčně usměvavý "samuraj" je v týmu oblíbený.

"Děkuji také fanouškům, moje práce je primárně v obraně a nejsem určený ke střílení branek, takže to co se stalo je báječný dárek. Leonardo je skvělý trenér, chtěl bych mu poděkovat, že přenesl moji radost na všechny." Leonardo Nagatomovi pomáhá neboť trochu japonsky umí díky svému nedávnému angažmá v tamní lize.

"Co moje italština? Pomalu se do toho dostávám," přiznal Yuto.

Zdroj: football-italia.net