Pazzini: Vždycky bojujeme až do konce

Pazzini

01/05/11 - Hráčem zápasu Cesena-Inter, který se hrál v rámcí 35.kola byl jednoznačně Giampolo Pazzini. Italský útočník přišel na trávník až na poslední půlhodinu hry za Panděva a v nastaveném čase dvěma góly otočil skóre ve prospěch hostujícího týmu. Inter je po výhře 2-1 v tabulce nadále druhý.

"Toto vítězství jsme chtěli," řekl Pazzini televizi Sky, když mu předávála zmíněné ocenění. "Dokud se nespíkal konec, nechtěli jsem to vzdávat, dokázali jsme to až na konci. Nechceme dávat body jiným týmům, abychom jim pomohli. Děláme to pouze pro sebe. V porovnání s prvním poločasem jsem v tom druhém mohli hrát určitě lépe. Byl to skvělý závěr. Pro mě osobně, nedal jsem branku čtyřicet dní, a není přijemné to poslouchat a číst si o tom. Jsem rád, že jsem takto pomohl i mým přátelům ze Sampdorie," řekl Pazzini, který ještě na podzim dres tohoto klubu nosil.

Kapitán Interu řekl, že toto byl skutečný Inter. "Inter toto je schopný udělat více než jednou. Dokážeme obracet těžké situace. Tento tým věří až do konce a je zvyklý se nevzdávat. Nezasloužili bychom si tu prohrát. Pazzini je ve vápně zvíře, to je správné," smál se argentisnký záložník.

Obránce Ranocchia tvrdí, že nerazzurri mají nekonečnou sílu. "Nikdy neskončí a výhry jako je tato jsou speciální, krásnější než jiné," řekl italský stoper. "Tráva byla dlouhá a suchá, nebyly to dobré podmínky," tak odpověděl na otázku, proč nepadl v prvním poločase žádný gól. "Pak začalo pršet, ale po jejich brance se to vše ztížilo. Jakmile přišel na hřiště Pazzini, změnilo se to."

"Do Ligy mistrů se chceme kvalifikovat co nejrychleji," řekl Maicon. "Bylo to drůležité vítězství, prvním cílem je ale výhra Italského poháru. Dnes jsme si to protrpěli až do konce. Kdydž na tréninku pošlu deset centrů, tak Pazzini nejméně šest nebo sedm z nich do brány nedostane," smál se Brazilec. "Celý týden jsme poctivě pracovali a když se povede zápas, jsem šťastný, znamená to, že jsme to dělali dobře."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

208x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy