Pazzini senzačně otočil zápas v Ceseně

01/05/11 - "Všechno to bylo naplánované," usmíval se na tiskové konferenci po výhře nad Cesenou Leonardo. Inter ještě v 90.minutě prohrával 0-1... "Teď vážně, byl to těžký zápas. Cesena byla kompaktní a my se pohybovali pomali. Branku jsme dostali i když jsme pod tlakem nebyli. Pak přišel Pazzini a všichni jste viděli, co se stalo. AC Milán? Zajímame se jen o sebe. Toto je naše oslava výhry a to je vše. Také proto, že si to hráči v této těžké situaci vybojovali. Odevzdali vše."

"Museli jsme vyhrát, abychom si udrželi druhou příčku. Nebylo to lehké, ale vyhrát takto je neuvěřitelné. Na hřišti jsme viděli znovu tým. Na scudetto nemyslíme. Sice ve fotbale je možné vše, ale AC Milán to má ve svých rukou. Hrajeme pro Ligu mistrů," řekl brazilský trenér.

"Vyhrát takto, vypadá to skoro jako kdybychom s tím počítali. Není pravda, že v útoku hraje Milito anebo Pazzini. Výběr záleží na konkrétním zápasu. Pazzini přišel na hřiště k Diegovi a to Ceseně začalo dělat problémy. Potřebovali dalšího obránce."

"Matematicky závod pokračuje, čeká nás jeden zápas, abychom se dostali do finále Italského poháru. A zbývá pár zápasů v lize. Stále hodně cílů k dosažení."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

273x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy