Branca: Boas, Sanchez a Tevez sú príliš drahý

Branca

22/06/11 - V rozhovore s novinármi BBC Marco Branca hovoril o lentých transferoch, zvlášť potom, čo Inter prehral boj o podpsiy Alexisa Sancheza a Andre Villasa Boasa.

"Tevez? Je to veľký hráč, ale vôbec nás nezaujíma. Jeho príjmy sú príliš vysoké. V tomto momente sa prestupový trh zbláznil a je ťažké konkurovať iným. Musíme reorganizovať naše náklady v súvislosti s finančným fair play, ktoré nadobudne platnosť za dva roky."

"Villas Boas? Zaujímali sme sa ním a on tiež chcel prísť do Interu, ale Chelsea bola jediným klubom, ktorý mohol zaplatiť odstupné. Nerozumiem, prečo by sme mali platiť Portu tak vysoké odstupné."

"Sanchez? Chceli sme ho získať, ale keď Manchester City navýšil ponuku na 35 mil. € plus bonusy, museli sme rezignovať z jeho kúpy. Nakoniec si hráč vybral Barcelonu a Španieli za neho zaplatia 28 mil. a 10 mil. € ako bonusy. Len málo klubov si môže dovoliť takéto výdavky. V súčasnej dobe nie sme schopní konkurovať zástupcom Premier League, ktorí majú vyšší rozpočet a vlastné štadióny. To je dôvod, prečo sa snažíme kupovať mladých hráčov, ktorí sa u nás budú môcť rozvíjať."

"Sneijder a Eto'o? Sú to dvaja veľkí hráči, obaja môžu rozhodnúť o osude zápasu. Je jasné, že ich chceme udržať. Oni sú šťastný v Interi a nemyslím si, že by chceli zmeniť klub. A my sa ich nechceme zbaviť. Nový tréner? Dúfajme, že za pár dní padne konečné rozhodnutie."

Autor: Peter Hreha

Zdroj: fcinter1908.it

375x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy