Meulensteen: Sneijder je ideálny pre Man. United

Sneijder

07/07/11 - Úradujúci šampión anglickej Premier League Manchester United sa nevzdáva svojej snahy získať hviezdu Interu Miláno Wesleyho Sneijdera.

Člen realizačného tímu anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Rene Meulensteen je presvedčený, že holandský tvorca hry Wesley Sneijder by perfektne zapadol do koncepcie "červených diablov". Ako je známe, vedenie rekordného národného šampióna už dlhšie hľadá kreatívneho záložníka a práve meno opory Interu Miláno sa v kuloároch skloňuje čoraz častejšie.

"Je to najideálnejší hráč, na akého si dokážem spomenúť, určite by bol pre nás veľkým prínosom. Som súčasťou štruktúry United už dlhšie a plne si uvedomujem Sneijderove kvality využiteľné pre tím Sira Alexa Fergusona."

"Neexistuje žiaden nový Paul Scholes, ale rýchly, behavý a obojnohý Wesley je ideá lnym doplnkom k Javierovi Hernándezovi, Waynovi Rooneymu, Nanimu, Ryanovi Giggsovi, Ashleymu Youngovi a ďalším," povedal Sneijderov krajan pre Voetbal International. "A samozrejme, Wesley už má potrebné skúsenosti z najvyššej futbalovej úrovne. Neviem, aká jeho budúcnosť v Interi, či môže klub opustiť, alebo je naďalej nenahraditeľným článkom. Ale čo sa týka futbalových schopností, hovorím, získajme Senijdera," praje si Meulensteen.

Vyjadrenia jedného z asistentov Sira Alexa Fergusona prišli 24 hodín potom, ako tréner "nerazzurri" Gian Piero Gasperini povedal, že klub si nie je istý, či ich špílmacher ostane na slávnom štadióne San Siro. "Je veľmi ťažké vedieť, čo sa stane vo zvyšných 50 dňoch prestupového obdobia," tvrdí Ga sperini. "Wesleyho situácia ma neznepokojuje. V posledných rokoch urobil Inter na prestupovom trhu oveľa menej chýb, ako to bolo v iných kluboch. Vedenie zvolilo tie najlepšie rozhodnutia. Preto môžem byť len optimistický," zakončuje lodivod úradujúceho vicemajstra Serie A. Manchester United možno opäť otvoril otázku Wesleyho Sneijdera aj potom, ako na svetlo vyšla správa, že hviezdny stredopoliar Arsenalu Londýn Samir Nasri je blízko k dohode s mestským rivalom Manchestrom City.

Autor: Peter Hreha

Zdroj: fcinter1908.it

266x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy